خدمات امداد نوروزی ایران‌خودرو تا چهاردهم فروردین ادامه دارد1401/01/03
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو گفت: در طرح خدمات نوروزی امسال تخفیف پنج درصدی تعویض قطعات توسط ناوگان امدادخودرو و ایاب و ذهاب رایگان برای تمامی مشتریان ایران خودرو، مستقل از دارا بودن یا نبودن اشتراک امداد خودرو در نظر گرفته شده است.

ایکوپرس- بابک سلاجقه، به منظور پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح خدمات نوروزی از انبار مرکزی ایساکو و فرآیند ارسال قطعات به نمایندگی‌ها بازدید کرد.
وی گفت: تا ششمین روز اجرای طرح بیش از 30 هزار خودرو در 320 نمایندگی مجاز کشیک در سراسر کشور پذیرش شده‌اند.
سلاجقه افزود: در تمام محورهای مواصلاتی کشور نیز بیش از 2160 تیم امدادخودرو ایران، به صورت شبانه‌روزی حضور دارند و با همکاری این گروه خدماتی تعداد 23466 خدمت در جاده‌های سراسر کشور به هموطنان ارایه شده است.
وی افزود: در این طرح بیش از 6200 نفر از همکاران امدادی در بخش‌های مختلف برای ارایه بهترین خدمات به هموطنان در محل کار خود حاضر هستند.
سلاجقه افزود: با توجه به حجم بالای سفرهای هموطنان، مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو این آمادگی را دارد که در صورت نیاز تعداد نمایندگی‌های کشیک و ناوگان امدادی را برای تسهیل در ارایه خدمات افزایش دهد.
مدیرعامل ایساکو گفت: دارندگان محصولات ایران‌خودرو برای دریافت خدمات در هر ساعت از شبانه‌روز در سراسر کشور، می‌توانند با مرکز پاسخگویی هوشمند ایران‌خودرو به شماره 096440 تماس بگیرند و یا برای ثبت درخواست از خدمات متنوع اپلیکیشن ایساکو ‌و نیز سایت www.096440.com بهره‌مند شوند.
گفتنی است، طرح خدمات نوروزی ایران خودرو از روز چهارشنبه 25 اسفندماه 1400 آغاز شده و تا چهاردهم فروردین 1401 ادامه خواهد داشت.

اشتراک گذاری