شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو طرح قربان تا غدیر را اجرایی می‌کند1401/04/19
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم، طرح عید تا عید را اجرا خواهد کرد.

در راستای تسهیل سفرهای تابستانی دارندگان محصولات ایران‌خودرو:

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم، طرح عید تا عید را اجرا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، این طرح از بیستم تا بیست و ششم تیر ماه سال جاری به مدت 7 روز در حدود 320  نمایندگی مجاز منتخب برگزار خواهد شد.

معاون شبکه خدمات پس از فروش ایساکو در این‌باره گفت: در این طرح تمامی مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو که خودروی آن‌ها دارای گارانتی یا وارانتی باشد می‌توانند ضمن مراجعه به نمایندگی‌های منتخب برای تعویض دیسک و صفحه، شمع، لنت، و تسمه‌تایم و همچنین تخلیه و شارژ سیستم کولر 50درصد تخفیف در اجرت دریافت کنند.

ماشااله وردینی همچنین با اشاره به سفرهای تابستانی هموطنان، از آمادگی شبکه خدمات این مجموعه برای ارائه خدمات تعمیرگاهی و امدادی به خودروهای هموطنان طی تابستان پیش رو خبر داد.

وی در ادامه به هموطنان توصیه کرد، طبق اطلاعات دفترچه راهنمای خودرو در زمان مقرر برای بهره‌مندی از خدمات سرویس‌های ادواری خصوصا پیش از سفر به نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو مراجعه کنند.

معاون ایساکو با اشاره به اهمیت سرویس‌های دوره‌ای گفت: تمامی نمایندگی‌های ایران‌خودرو در سراسر کشور بدون نیاز به دریافت نوبت این خدمات را ارایه می‌دهند و مشتریان می‌توانند برای دریافت آن به نزدیک‌ترین نمایندگی مجاز مراجعه کنند.

او افزود: مراجعه به نمایندگی‌های مجاز به دلیل ارائه خدمات استاندارد و استفاده از قطعات و لوازم مصرفی اصل و با کیفیت دارای ضمانت است و باعث کاهش مخاطرات ناشی از مراجعه به تعمیرگاه‌های غیرمجاز و استفاده از قطعات غیراستاندارد خواهد شد.

وی یادآور شد، مشتریان گرامی برای اطلاع از لیست نمایندگی‌های منتخب طرح قربان تا غدیر می‌توانند به سایت ایساکو به آدرس www.isaco.ir مراجعه کنند.

 

در ادامه این گزارش سیدعباس میرحسینی مدیرعامل شرکت امدادخودروایران نیز با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی به ویژه در ایام تعطیلات عیدسعید قربان و عید سعید غدیر خم از تجهیز و آمادگی ناوگان امدادی این شرکت در تعطیلات پیش رو خبر داد.

میرحسینی از ارائه خدمت سرویس در محل و خدمات نیمه سنگین خودرویی توسط امدادخودرو ایران یاد کرد و گفت: پایگاه‌های ثابت امدادی در مسیرهای مواصلاتی در طول تابستان و ایام عید تا عید به صورت شبانه‌روزی آماده امدادرسانی به مشتریان هستند.

او در خصوص خدمات قابل ارائه توسط امدادخودرو ایران به اقداماتی نظیر سرویس در محل، حمل استاندارد خودرو به تعمیرگاه، تعویض باتری، تعویض روغن، امدادپلاس شامل تعویض قطعات رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام، امدادسوییچ و بازکردن در‌ب خودرو، امداد سریع و همچنین تعویض شیشه، سوخت‌رسانی، پنچرگیری و تعویض زاپاس بر اساس اعلام نیاز مشتریان در محل و زمان مورد نظر اشاره کرد.

وی در پایان یادآور شد: استفاده از قطعات اصل و استاندارد ایساکو، ارائه خدمات با کیفیت در نمایندگی‌ها و تضمین خدمات ارایه شده از سوی این امدادخودروایران، ضامن خدمات‌رسانی مطمئن به مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو در سراسر کشور است.

هموطنان گرامی برای دریافت خدمات امدادی، بیان نظرها و پیشنهادات خود می‌توانند در تمام ساعت شبانه‌روز می‌توانند با شماره سراسری 096440 تماس حاصل فرمایند. همچنین اپلیکیشن ایساکو با امکانات متنوع برای ثبت درخواست امداد، دریافت خدمات در محل، اخذ نوبت تعمیرگاه، اطلاع از قیمت به روز قطعات و خدمات، رویت سوابق تعمیرگاهی و ... در اختیار هموطنان است.

 

 

اشتراک گذاری