en
اولین شعبه فروشگاه مرکزی ایساکو افتتاح شد1401/06/13
اولین شعبه فروشگاه مرکزی ایساکو در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان در خیابان سعدی تهران افتتاح شد.

با هدف تسهیل در خرید قطعات اصلی صورت گرفت:

اولین شعبه فروشگاه مرکزی ایساکو افتتاح شد

اولین شعبه فروشگاه مرکزی ایساکو در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان در خیابان سعدی تهران افتتاح شد.

معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در این باره گفت: با توجه به افزایش فروش کالاهای قاچاق و قطعات تقلبی و نامرغوب، شرکت تصمیم گرفت علاوه بر فروشگاه‌های مجاز ایساکو در سراسر کشور، فروشگاه‌های مرکزی جدیدی با هدف مبارزه با با قاچاق کالا و تسهیل خرید قطعات اصلی تاسیس کند و در همین راستا اولین شعبه از این سلسله فروشگاه‌ها در شهریور ماه سال جاری در خیابان سعدی تهران آغاز به کار کرد.

شهرام غلامی در ادامه گفت: فروش قطعات در این فروشگاه به صورت کاملا بی‌واسطه خواهد بود و با توجه به اینکه یکی دیگر از اهداف ما از تاسیس این فروشگاه‌ تسهیل خرید قطعات و لوازم یدکی برای رانندگان گرامی تاکسی بوده است، ازین پس این فروشگاه پایلوت خرده‌فروشی لوازم مورد نیاز خودروهای تاکسی است.

وی افزود: در حال حاضر نیز طرح فروش سه قلم، شامل کیت کلاج، لنت و شمع به قیمت فروش عمده و تخفیف 18%

برای دارندگان تاکسی که خودرو آن‌ها از محصولات ایران‌خودرو است در نظر گرفته شده که به صورت نقدی یا خرید با استفاده از «ایساکو کارت» قابل خرید است.

غلامی در پایان گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در این فروشگاه هر ماه جشنواره‌ فروش با تخفیف‌های ویژه در مورد قطعات مختلف خواهیم داشت و امیدواریم با این اقدام بیش از پیش شاهد افزایش میزان رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش دارندگان محصولات ایران خودرو باشیم.

اشتراک گذاری