en
ایساکو با کاروان اربعین حسینی همراه می‌شود1401/06/15
شرکت ایساکو همزمان با همایش پیاده‌روی اربعین حسینی طرح «با تو تا حرم» را از 16 تا 27 شهریور سال جاری در نمایندگی‌های منتخب و با حضور ناوگان امدادی اجرا می‌کند.

 

مدیرعامل شرکت ایساکو در این باره گفت: طبق برنامه‌ریزی و نیازسنجی‌های صورت گرفته، مقدمات اجرای طرح و ارسال قطعات مورد نیاز با پیش‌بینی حضور 5 میلیون نفر زایر از یک ماه پیش کلید خورد. عملیات اجرایی نیز از روز هفتم شهریور با برپایی چادرهای صحرایی و تکمیل تجهیزات مورد نیاز نمایندگی‌های مرزی منتهی به کشور عراق آغاز شد.

بابک سلاجقه ادامه داد: به نظر می‌رسد در سال جاری حجم فزاینده‌ای از  سفر با خودرو را در مسیر کربلای معلا شاهد باشیم و با توجه به پیش‌بینی رشد حدود 66 درصدی زایران نسبت به سال 98، در سال جاری نزدیک به 35 نمایندگی تک‌شیفت، دو شیفت، شبانه‌روزی و تعمیرگاه موقت، در کنار بیش از 120 اکیپ امدادی برای ارائه خدمات در مسیرهای منتهی به کشور عراق شامل شهرهای مهران، چذابه و سرپل ذهاب (مرز خسروی) مستقر شده‌‌اند.

وی افزود: طرح‌‌های ویژه خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای انجام وظیفه خدمت‌رسانی، انجام مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف افزایش رضایت‌مندی مشتریان اجرایی می‌شود و  امیدواریم سطح بالای خدمت رسانی در طرح «با تو تا حرم» نیز بتواند باعث ایجاد خاطره‌ای خوش از این سفر معنوی و بهبود تصویر ذهنی هموطنان از گروه صنعتی ایران‌خودرو شود.

 

 

 

حرم تا حرم

در ادامه گزارش این طرح، مدیرعامل امدادخودرو ایران نیز از توسعه و تجهیز ناوگان امدادرسانی و ارائه خدمات خودرویی گسترده در مرزهای منتهی به غرب کشور برای زائران اربعین خبر داد و گفت: این اکیپ‌های امدادی مشتمل بر امدادسریع، امدادپلاس، موتورسوار، امدادگر بالینی، امدادگر حمل و ... است.

سیدعباس میرحسینی گفت: علاوه بر نمایندگی‌های فعال، کانکس‌های مجهز امدادی برای ارایه خدمات خودرویی به تمامی خودروها فارغ از نوع و برند آن به صورت شبانه‌روز در دسترس زائران قرار می‌گیرد.

دارندگان محصولات ایران‌خودرو می‌توانند برای دریافت خدمات یا ارائه نقطه نظرات خود با شماره تلفن مرکز پاسخگویی هوشمند ایران خودرو 096440 تماس حاصل فرمایند. در شماره تماس مذکور زیر کلید شماره 4 با هدف تسریع ثبت درخواست‌های خدمات خودرویی صرفا برای زائران کربلای حسینی در ایام اربعین ایجاد شده است. همچنین به منظور سهولت در ارائه خدمات اپلیکیشن ایساکو و وبسایت www.096440.com  نیز آماده ثبت درخواست هموطنان است.

 

اشتراک گذاری