en
همراهی شرکت ایساکو با پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ 1401/12/13
شصت و دومین مرحله از طرح مشترک «کاشف و رعد» فرماندهی انتظامی پایتخت با حضور شرکت ایساکو برگزار شد.

در طرح مشترک «کاشف و رعد» صورت گرفت:

همراهی شرکت ایساکو با پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

 

شصت و دومین مرحله از طرح مشترک «کاشف و رعد» فرماندهی انتظامی پایتخت با حضور شرکت ایساکو برگزار شد. در این طرح 1263 نفر از سارقین، جاعلین، سردسته‌ها و گردانندگان اصلی مشارکت کننده‌ در سرقت‌های کشور شناسایی، بازداشت و تحویل قوه قضایی شده‌اند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، این مجموعه به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های خدمات پس از فروش در زمینه مبارزه با قطعات تقلبی در طرح «کاشف و رعد» در کنار فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حضور پیدا کرد.

 

بنابراین گزارش شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) در راستای ایفای مسولیت‌های اجتماعی خود با رصد مستمر بازار لوازم یدکی طی چندین نوبت در سال‌های اخیر، موفق به شناسایی گروه‌های مختلف تولید و توزیع لوازم یدکی تقلبی خودرو شده است.

 

در یکی از این جستجوها شرکت ایساکو موفق شد یکی از مراکز تولید و توزیع لوازم یدکی و قطعات تقلبی که از طریق سامانه‌های معتبر فروش اینترنتی فعالیت می‌کرد را شناسایی و اقدام قانونی لازم در این خصوص را به عمل آورد. همچنین در یکی دیگر از این طرح‌های کاشف، با همکاری کارآگاهان محترم اداره سیزدهم آگاهی تهران بزرگ (مبارزه با جعل و کلاهبرداری) تعداد شش نفر از متهمین و مرتبطین با بسته بندی و توزیع لوازم یدکی تقلبی دستگیر و در بازرسی‌های به عمل آمده نزدیک به 138 هزار عدد از 85 ردیف انواع مختلف لوازم یدکی تقلبی، لیبل، هولوگرام، جعبه، کارتن خالی جعلی و... با نام و نشان شرکت ایساکو و سایر شرکت‌های قطعه ساز از 8 باب کارگاه، انبار و فروشگاه در شهرهای تهران، ورامین و پیشوا کشف شد که تحقیقات به منظور دستگیری سایر عوامل و مرتبطین آن‌ها ادامه دارد.

 

شرکت ایساکو با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی و ضرورت بازدید و سرویس خودرو پیش از سفر به هموطنان توصیه کرد با توجه به وجود قطعات تقلبی در بازار و شمابهت بسیار زیاد آن با کالای اصلی، برای اطمینان از خرید قطعات اصلی و استاندارد به نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز این شرکت مراجعه فرمایند. این شرکت یادآور شد اصالت قطعات خریداری شده از طریق سامانه پیامکی 300031 و اپلیکیشن تلفن همراه ایساکو نیز قابل بررسی است.

 

 

اشتراک گذاری