en
سرعت و کیفیت دستاورد مهم طرح خدمات نوروزی ایران‌خوودرو سال 1402 1402/01/16
طرح خدمات نوروزی سال 1402 ایران‌خودرو که از 24 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده بود در پایان روز چهاردهم فروردین ماه سال جاری به پایان رسید.

مدیر عامل ایساکو اعلام کرد:

سرعت و کیفیت دستاورد مهم طرح خدمات نوروزی ایران‌خوودرو سال 1402

 

طرح خدمات نوروزی سال 1402 ایران‌خودرو که از 24 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده بود در پایان روز چهاردهم فروردین ماه سال جاری به پایان رسید.

 

 

مدیر عامل شرکت ایساکو ضمن اعلام این مطلب گفت: پیش از آغاز طرح خدمات نوروزی که طی آن 306 نمایندگی مجاز کشیک و 2500 اکیپ شیفت امدادی در سراسر کشور به هموطنان خدمت‌رسانی کردند و این طرح پس از 20 روز تلاش شبانه‌روزی مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در حالی به پایان رسید که 99.7% از خودروهای پذیرش شده گارانتی در ایام کشیک، پس از دریافت خدمات از نمایندگی‌های مجاز ترخیص شده‌اند.

 

بابک سلاجقه در این‌باره گفت: پیش‌بینی شده بود در نمایندگی‌های کشیک به صورت متوسط 15 خودرو به صورت روزانه پذیرش شود و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص تامین قطعه و تامین تجهیزات لازم و حضور کارکنان، مراجعه‌کنندگان در اسرع وقت از خدمات نمایندگی‌های سراسر کشور بهره‌مند شدند.

 

وی در این خصوص تشریح کرد: پیش از آغاز طرح، قطعات مورد نیاز، پیش‌بینی و برای نمایندگی‌های کشیک ارسال شده بود؛ همچنین در زمان اجرای طرح نیز تدابیر و آمادگی لازم برای تامین و ارسال قطعاتی که در برخی نمایندگی‌ها موجود نبود یا موجودی آن به اتمام رسیده بوده، صورت گرفت.

 

مدیر عامل ایساکو در این خصوص گفت: از آن‌جایی که با توجه تعطیلی ناوگان حمل و نقل و لجستیک در ایام نوروز، تامین و ارسال قطعات مورد نیاز نمایندگی‌ها احتمالا با کندی مواجه می‌شد، در این زمینه نیز از قبل برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شد، تا متعاقب پایان موجودی برخی قطعات، تا حد امکان، خودرویی در نمایندگی‌ها متوقف نشود.

 

سلاجقه افزود: با توجه به حساسیت بالای شبکه خدمات پس از فروش، ستادی به منظور پشتیبانی و نظارت بر حسن انجام کار در شرکت ایساکو، تحت عنوان «ستاد مرکزی خدمات نوروزی ایران‌خودرو» تشکیل شد و در تمام مدت اجرای طرح، معاونین، مدیران و کارکنان ستاد در تهران و دفاتر منطقه‌ای، نمایندگی‌ها و ناوگان امدادی تمام کوشش خود را به کار بستند که هموطنان و مسافران نوروزی بهترین خدمات را با کیفیت و سرعت بالا دریافت کنند.

 

وی یادآور شد: در طول اجرای طرح، علاوه بر چند نوبت بازدید مدیران ارشد حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از نمایندگی‌های مجاز، ناوگان امداد در جاده‌های کشور و مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران خودرو، که به منظور پایش و نظارت بر اجرای بهینه طرح صورت گرفت، مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز راسا با حضور در مرکز تماس امدادخودرو ایران، بر روند پاسخ‌گویی و ثبت درخواست‌های امداد نوروزی نظارت به عمل آورد.

 

سلاجقه در خصوص میانگین زمان انتظار برای دریافت خدمات امدادی در سال جاری گفت: این مدت زمان در طرح امسال به 24 دقیقه رسیده است. همچنین در این طرح خدمات ایاب و ذهاب به محل درخواست مشتریان به صورت رایگان صورت پذیرفت.

 

مدیرعامل ایساکو در پایان گفت: کارکنان مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران‌خودرو که همواره به صورت شبانه‌روزی به تمامی تماس‌های مردمی پاسخ می‌دهند نیز در طرح مذکور توانستند با اعزام نیروهای امدادی به محل مورد نظر امدادخواهان و ارایه خدمات امداد بالینی سریع، مشکل 75% خودروها را بدون نیاز به حمل به تعمیرگاه و حدود 5% را با مشاوره تلفنی رفع کنند. از این میزان تماس حدود 20% نیز منجر به حمل خودرو شد.

 

اشتراک گذاری