en
ایساکو صدرنشین و رتبه یک خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور شد1402/04/27
طبق جدیدترین ارزیابی وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت ایساکو با کسب امتیاز 86.7 برای چهاردهمین سال متوالی با کسب بالاترین امتیازات در تمام شاخص‌ها، مقام اول خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور را به خود اختصاص داد.

موفقیت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با کسب بالاترین امتیازات در تمامی شاخص‌ها:

ایساکو صدرنشین و رتبه یک خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور شد

 

طبق جدیدترین ارزیابی وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت ایساکو با کسب امتیاز 86.7 برای چهاردهمین سال متوالی با کسب بالاترین امتیازات در تمام شاخص‌ها، مقام اول خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، ایساکو بار دیگر موفق شد با کسب بالاترین امتیاز ارزیابی وزارت صمت از خدمات پس از فروش حوزه خودرو، افتخار ارایه خدمات برتر به مشتریان را به دست آورد.

 

بنابراین گزارش ایساکو در حالی در چهارده سال گذشته همواره در بین شرکت‌های ارایه دهنده خدمات پس از فروش صنعت خودرو، بالاترین امتیاز را کسب کرد که با بهبود مستمر در تمام شاخص‌ها و انجام اقدامات اصلاحی مطابق با نیاز مشتریان، در سال گذشته موفق شده بود، «رتبه یک» این عرصه را که تا آن زمان هیچ شرکتی موفق به کسب آن نشده بود، از آنِ خود کند و امسال نیز با حفظ تمام برتری‌های پیشین خود، برای دومین بار با کسب سه ستاره کامل در ارزیابی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، همچنان در جایگاه رتبه یکی‌ها صدرنشین باشد.

 

گفتنی است برآیند امتیاز شرکت ایساکو در ارزیابی فرآیندها، زیرساخت‌ها و عملکرد ـ مطابق بازنگری چهار شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش که نشات گرفته از قانون حمایت از مصرف کننده است ـ برابر با 86.7 بوده و این امتیاز 35% بالاتر از متوسط خط صنعت و همچنین فراتر از تمامی شرکت‌ها در زمینه خدمات پس از فروش خودرو بوده است.

 

لازم به ذکر است بیشترین رشد شرکت ایساکو بر اساس دستورالعمل ارزیابی بازنگری چهار شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش، در بخش ارزیابی نمایندگی‌ها و رضایت مشتریان بوده، همچنین علاوه بر افزایش امتیاز شاخص رضایت مشتریان، شاخص رضایت نمایندگی‌های مجاز نیز از پشتیبانی این شرکت در تحقق خواسته‌های مشتریان افزایش یافته است.

 

این موفقیت در حالی به دست آمد که مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران‌خودرو علاوه بر تاکید بر تلاش در مسیر ارتقاء رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش، نگاه ویژه‌ای نیز بر حمایت‌های فنی و مدیریتی از نمایندگی‌های مجاز به منظور تسهیل در چرخه خدمت‌رسانی به مشتریان داشتند. دورنمای این تاکید نیز بر این منطق استوار بود که هر چه میزان رضایت نمایندگی‌ها از سهولت اجرای فرآیندها در شرکت مادر بالاتر باشد، خدمات مناسبت‌تر و با کیفیت‌تری به مشتریان نهایی مجموعه ارایه می‌شود و این چرخه باعث رشد کلی رضایت مشتریان خواهد شد و کسب امتیاز 83 در این شاخص (DSI) نیز موید تلاش موفق ایساکو در این مسیر می‌باشد.

 

شرکت ایساکو با رویکرد استفاده از منابع داخلی و تسریع در تامین قطعات، خودکفایی در تولید ابزار مخصوص و دارا بودن تجهیزات تعمیرگاهی به روز، برخورداری از نیروی انسانی ماهر و بهره‌‌مندی از بزرگ‌ترین مرکز آموزش فنی خودرو در سطح کشور، تا کنون توانسته است چهارده سال پیاپی افتخار ارایه بهترین خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور را به خود تخصیص دهد.

 

در پایان لازم به ذکر است، تحقق خواسته‌ها و نیازهای مشتریان سرلوحه تمام اقدامات مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو است و این مجموعه در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با برنامه‌ریزی‌ دقیق ستاد، کوشش کارکنان در اجرای برنامه‌های مدون و تلاش مضاعف نمایندگی‌های مجاز در راستای تحقق این مهم، گام برمی‌دارد؛ این راه ادامه دارد تا با توسعه مستمر زیرساخت‌ها، چابک‌سازی فرآیندها و بررسی نقاط قابل بهبود، به رضایت کامل مشتریان از خدمات پس از فروش دست یابیم.

اشتراک گذاری