en
حضور مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در شهرهای مرزی کشور همزمان با آغاز سفر زایرین کربلای حسینی1402/06/06
در آستانه آغاز طرح «خدمات و امداد اربعین حسینی» سال 1402 ایران‌خودرو، مدیران شرکت ایساکو به منظور نظارت و پشتیبانی از اجرای طرح به شهرهای مرزی کشور ایران با عراق سفر کردند.

به منظور نظارت و پشتیبانی از طرح امداد و خدمات اربعین صورت گرفت:

حضور مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در شهرهای مرزی کشور همزمان با آغاز سفر زایرین کربلای حسینی

 

در آستانه آغاز طرح «خدمات و امداد اربعین حسینی» سال 1402 ایران‌خودرو، مدیران شرکت ایساکو به منظور نظارت و پشتیبانی از اجرای طرح به شهرهای مرزی کشور ایران با عراق سفر کردند.

 

معاون شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که به منظور پایش کیفیت اجرای خدمات و پشتیبانی زیرساخت‌های طرح اربعین به همراه جمعی از مدیران، به شهرهای مرزی چذابه، شلمچه، مهران، قصرشیرین، باشماق و تمرچین سفر کرده است، گفت: طرح ویژه خدمت‌رسانی به زایرین حرم‌ حسینی (ع) از تاریخ 5 شهریور آغاز و تا هفدهم شهریور ادامه خواهد یافت و حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با پیش‌بینی استقبال پرشور هموطنان، با آمادگی کامل برای ارایه خدمات به هموطنان در تمامی جاده‌های کشور علی‌الخصوص جاده‌های منتهی به شهرهای مرزی و مقاصد خروجی به سمت کشور عراق در کنار هموطنان خواهد بود.

 

ماشااله وردینی افزود: این بازدیدها توسط مدیران ستاد و مدیران دفاتر منطقه‌ای اهواز، همدان و آذربایجان به منظور هماهنگی هر چه بیشتر و حسن اجرای طرح تا پایان آن ادامه خواهد یافت و همکاران ما به صورت مستمر در شهرهای مرزی حاضر هستند و به صورت میدانی حسن اجرای خدمات را رصد و پایش خواهند کرد.

 

وی در خصوص امکانات شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو تشریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در سال جاری 36 نمایندگی تک‌شیفت، دو شیفت، شبانه‌روزی و چادر تعمیرگاهی شهر چذابه ویژه ایام طرح و با حضور فروشگاه‌های مجاز کشیک، آماده خدمت به هموطنان هستند. همچنین نمایندگی تازه تاسیس 2509 نیز با بهره‌مندی از تجهیزات و استانداردهای روز در شهرستان مهرانِ استان ایلام که همواره با ازدحام بیشتر زواز برای خروج از کشور همراه است، مهیای پذیرش خودروی زایران و هم‌میهنان است.

 

وردینی ادامه داد: در این طرح 168 اکیپ امدادی، بیش از 175 امدادگر و 13 کانکس مجهز امدادی با حضور امدادگران مجرب و بهره‌مندی از قطعات استاندارد و مورد تایید خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو در مرزها مستقر شده‌اند.

 

لازم به ذکر است، طرح ایام اربعین همچون سایر طرح‌های ویژه مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای تسهیل در ارایه خدمات پس از فروش به هموطنان و ارتقای رضایت مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو در ایام خاص سال برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود و امیدواریم کارکنان شرکت ایساکو نیز ضمن ارایه بهترین خدمات به راهیان حرم امام حسین (ع) از اجر معنوی و دعای خیر هموطنان از این سفر بهره‌مند شوند.

 

هموطنان می‌توانند در طول مسیر رفت و برگشت از ایران به کشور عراق و بالعکس در صورت نیاز به هر گونه خدمات امدادی، از طریق اپلیکیشن ایساکو یا تماس با مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران‌خودرو به شماره 096440 درخواست‌های خود را ثبت فرمایند.

 

جهت دریافت لیست نمایندگی‌های مرتبط با این طرح کلیک نمائید.

 

 

 

اشتراک گذاری