اخبار و رویدادها

آزمون سراسری پرسنل نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو برگزار می‌شود

۳ آبان ۱۳۹۵

آزمون مهارت‌سنجی سراسری پرسنل نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو، که مهم‌ترین و گسترده‌ترین رقابت حوزه خدمات پس از فروش خودرو است، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

azmoon

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) این آزمون با حضور بیش از 8000 شرکت‌کننده به صورت همزمان در دو نوبت صبح و عصر، در 20 حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

این آزمون با هدف سنجش و به روز رسانی دانش فنی و عمومی پرسنل، تعیین نقاط بهبود و اثرگذار بر کیفیت ارائه خدمات و ارتقای سطح مهارت‌های پرسنل نمایندگی‌های مجاز برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در دو سطح کارشناسي (مدير خدمات پس از فروش، كارشناس پذيرش، مسئول انبار و كارشناس فني) و استادكار (مكانيك، برق‌كار، جلوبندی‌کار و گازسوزكار) در آن شرکت خواهند داشت.

ثبت‌نام از داوطلبان به صورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت ایساکو صورت گرفته و به منظور دقت و صحت در برگزاری آزمون، رؤسای چند مرکز فنی و حرفه‌ای و دانشگاه، در جلسه آزمون حضور خواهند داشت؛ همچنین بیش از 40 ناظر بر اجرای آن نظارت می‌کنند.

گفتنی ا‌ست این آزمون از سال 1387 در شرکت ایساکو برگزار می‌شود و رقابتی بودن آن، با ایجاد انگیزه در بین پرسنل نمایندگی‌ها، باعث ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات شده و افزایش روزافزون رضایت مشتریان از خدمات را در پی خواهد داشت.

700