اخبار و رویدادها

پیرو تفاهم‌نامه مشترک شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو و صندوق بازنشستگی کشور

ارائه تسهیلات ویژه ایران‌خودرو به بازنشستگان کلید خورد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از همکاری این مجموعه با صندوق بازنشستگی کشور به منظور ارائه تسهیلات ویژه‌ خودرویی به بازنشستگان، به منظور گسترش خدمات خودرویی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، طبق تفاهم‌نامه‌ای که به منظور تسهیل در ارائه خدمات پس از فروش با حضور اکبر افتخاری مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور و مهدی مونسان مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، بین شرکت امدادخودرو ایران و صندوق مذکور منعقد شد بازنشستگان کشوری برای نخستین بار می‌توانند خدمات خودرویی مورد نیاز خود را به صورت قسطی و بدون پیش پرداخت، خریداری کنند.

بنابراین گزارش، طی توافق به‌عمل آمده، بازنشستگان می‌توانند از این پس اشتراک کارت طلایی (سال تا چهارستاره) مربوط به خودروهای تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو را بدون پیش پرداخت و از ابتدای خرید به‌صورت کاملا اقساطی پرداخت کنند. در صورت تمایل به پرداخت نقدی نیز این اشتراک با حداکثر ۵۵ درصد تخفیف محاسبه و فعال خواهد شد. براساس این توافق، تخفیف۳۰ درصدی نیز برای دریافت اشتراک امدادسیار برای خودروهای ایران خودرویی و غیرایران‌خودرویی نیز فراهم آمده است.

خدمات طلایی طیف وسیعی از خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو را تحت پوشش قرارداده که شامل اشتراک سال، تک ستاره، تک ستاره پلاس، دوستاره، سه ستاره و چهارستاره را شامل می‌شود.

لازم به ذکر است که «پاسخگویی ۲۴ساعته به درخواست مشتریان و مشاوره فنی، ارائه خدمات امدادی به صورت شبانه‌روزی بدون نیاز به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب، حمل و جابجایی خودرو و انتقال سرنشینان به صورت رایگان، انجام سرویس‌های ادواری استاندارد در محل و به‌صورت رایگان، گارانتی تعمیرات و همچنین تعویض خودرو در خسارت کلی بالای ۶۰درصد» از جمله مهم‌ترین خدمات اشتراک طلایی است که با توجه به سال تولید خودرو و نیاز مشتریان طبقه‌بندی شده است.

از آن‌جایی که ارائه خدمات خودرویی به گروه صنعتی ایران خودرو محدود نبوده، شرکت امدادخودرو ایران خدمات عمومی را در قالب اشتراک امدادسیار برای دارندگان هر نوع وسیله نقلیه فراهم آورده تا با در اختیار داشتن این اشتراک، از خدمات عمومی (باتری به باتری، تعویض زاپاس و پنچرگیری و حمل خودرو به‌صورت رایگان) بهره‌مند شوند.

گفتنی است تمامی تسهیلات ویژه خودرویی برای اعضای صندوق بازنشستگی کشور همانند سایر تسهیلات این عزیزان با در اختیار داشتن شماره دفتر کل، شماره ملی، شماره حساب و شماره تلفن همراه متعلق به فرد بازنشسته قابل استفاده خواهد بود.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر با مراجعه به صفحه مربوط در سایت امدادخودرو ایران به آدرس: www.096440.com  و یا با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ زیرکلید ۳ از تسهیلات ویژه خدمات خودرویی این شرکت بهره‌مند شوند.

 

525