اخبار و رویدادها

در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان؛

ارائه خدمات به مشتریان ایران‌خودرو در روزهای جمعه ادامه دارد

۱۱ دی ۱۳۹۸

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، که در راستای تکریم مشتریان و تسهیل در ارائه خدمات، از تابستان امسال روزهای جمعه را به شیفت کاری تعمیرگاه‌های منتخب این شرکت افزوده بود، ارائه این خدمات را تا پایان دی‌ماه سال جاری تمدید کرد.

معاون خدمات پس از فروش ایساکو در این باره گفت: با توجه به تداوم روند آلودگی هوا در ایام سرد سال و اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی که عبور و مرور هوطنان را با محدودیت‌ بیشتری مواجه کرده است، این شرکت ارائه خدمات در روزهای جمعه را در برخی نمایندگی‌های خود را تا پایان دی ماه تمدید کرد.

وردینی در این خصوص افزود: این مجموعه اجرای طرح‌هایی که باعث تسهیل و تسریع در خدمت‌رسانی به مشتریان می‌شود را به صورت مستمر در برنامه خود دارد؛ این طرح‌ها متناسب با موقعیت‌ و مناسبت‌های خاص کشور به‌منظور همراهی بیشتر با دارندگان محصولات ایران‌خودرو در دستور کار قرار می‌گیرد و آمارها نشان می‌دهد که طرح خدمات‌رسانی در روزهای جمعه با استقبال گسترده مشتریان مواجه شده است. از این رو در حال بررسی امکانات و شرایط هستیم که حدالمقدور این طرح تا پایان سال نیز ادامه یابد.

وی در ادامه گفت: طرح‌های مذکور با نیازسنجی موارد ثبت شده توسط هموطنان در مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو و سایر کانال‌های ارتباطی طرح‌ریزی و اجرا می‌شود و آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که بر پایه نظرسنجی از مشتریان است، نشان می‌دهد این اقدامات بسیار اثربخش بوده؛ به نحوی که شرکت ایساکو برای نخستین بار در طی ارزیابی‌های ISQI، مقام دوم شاخص رضایت مشتری در بین تمام خودروسازان داخلی و وارد کننده را از آن خود کرده است.

وردینی در پایان گفت: علاوه بر امکان پذیرش خودرو در روزهای جمعه در نمایندگی‌های منتخب، برخی نمایندگی‌های این شرکت نیز همچنان به صورت دو شیفت به ارائه خدمات خود ادامه می‌دهند تا شرکت ایساکو با دارا بودن بیش از ۷۰۰ نمایندگی مجاز به عنوان گسترده‌ترین شبکه خدمات در سراسر کشور، به لحاظ زمان ارائه خدمات نیز در کشور پیشرو باشد.

مشتریان گرامی می‌توانند، برای مشاهده برنامه و لیست نمایندگی‌هایی که در شیفت دوم یا جمعه‌ها خدمات ارائه می‌کنند، به صفحه سایت شرکت ایساکو به آدرس www.isaco.ir مراجعه فرمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#خدمات_پس_از_فروش #ایساکو #خدمات_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_خودرو  #لوازم_یدکی #تهیه_توزیع_قطعات_و_لوازم_یدکی_ایران_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_ایرانخودرو #تامین_قطعات_تضمین_خدمات #خدمات_پس_از_فروش_ایران_خودرو #ایران_خودرو #ایرانخودرو #قطعه_خودرو #قطعات_خودرو #تعمیرگاه #نمایندگی_ایرانخودرو #تعمیرگاه_ایرانخودرو #مقام_اول_خدمات_پس_از_فروش#اندروید #اپل #اپلیکیشن_PWA #اپلیکیشن_وب #اپلیکیشن_وب_ایساکو #وب_اپلیکیشن_ایساکو #نوبت_دهی #امداد #درخواست_امداد #اتوکلیک

 

 

 

732