اخبار و رویدادها

استقبال بینظير مشتريان از جشنواره خدمات زمستاني ايساكو

۵ دی ۱۳۹۴

معاون شبكه خدمات پس از فروش ايران‌خودرو، از استقبال بسيار گسترده مشتريان از جشنواره زمستاني اين شركت خبر داد.

شهريار سلطاني، ضمن بيان اين مطلب گفت: استقبال از طرح برف (بسته رايگان فصلي) شركت ايساكو كه تكريم واقعي مشتريان را هدف اصلي خود قرار داده است،‌ نشانگر اعتماد مردم به خودروسازان داخلي و حمايت از توليد ملي است. وي افزود: مراجعه گسترده هموطنان به نمايندگیهاي مجاز حاكي از اين است كه اگر خلاقيت، نوآوري و توجه به خواست مشتري در طرح‌هاي خدماتي مد نظر قرار گيرد میتوان رضايت مشتريان با سلائق مختلف را ارتقاء داد.

سلطاني خاطر نشان كرد: مراجعه بيش از 100 هزار مشتري در روزهاي آغازين طرح به نمايندگیهاي منتخب و علاقه‌مندي به استفاده از بسته‌هاي ارائه شده در جشنواره برف، باعث شد قطعات بسته رايگان در روزهاي ابتدايي در برخي نمايندگیها به اتمام برسد كه با تلاش همكاران شركت فورا اين قطعات تامين شد، لذا از اين بابت از مشتريان كه در انتظار رسيدن قطعات ماندند، پوزش میطلبيم.

او در حالي كه اخبار تكميلي اين جشنواره را اعلام میكرد گفت: به دليل استقبال چشمگير از اين طرح و به منظور ارج نهادن به خواست مشتريان، بسته جديدي، جايگزين بسته رايگان شد كه در آن20 درصد تخفيف در اجرت تعويض لنت ترمز، فيلترها و روغن موتور براي مشتريان در نظر گرفته شده است. همچنين ارائه بسته ويژه كه شامل 7 تا 30 درصد تخفيف در قيمت قطعات است همچنان ادامه خواهد داشت. لازم به ذكر است زمان اين طرح از چهارم تا بيستم دیماه تمديد شده و اين فرصت مغتنمي است كه مشتريان عزيز ما از مزاياي طرح بهره‌مند شوند و بتوانند در قرعه كشي 8 دستگاه خودرو و 1000 حلقه لاستيك براي 500 نفر شركت كنند.

وي در پايان افزود: از نمايندگیها و هموطناني كه ما را در پياده‌سازي اين طرح‌ ياری رساندند تشكر و قدرداني میكنيم و اميدواريم با حمايت مديريت ارشد گروه بتوانيم گام‌هاي موثري در رضايت‌مندي هر چه بيشتر مشتريان برداريم.

694