اخبار و رویدادها

افتتاح هنرستان حاج‌حسن آذرخشی در زاهدان به همت صاحب امتیاز خیر نمایندگی ایران‌خودرو

۲۰ مهر ۱۳۹۸

محمدرضا آذرخشی صاحب امتیاز نمایندگی ۴۲۰۷ زاهدان، که قدمتی ۲۰ ساله در ارائه خدمات فروش و پس از فروش ایران‌خودرو دارد، در اقدامی خیرخواهانه، هنرستان حاج‌حسن آذرخشی را در شهر زاهدان افتتاح کرد.

بنابرگزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، این صاحب امتیاز، که از سال ۴۶ در کنار پدر، نمایندگی ۴۲۰۱ ایران‌ناسیونال را افتتاح کرده بود، امروز به یاد پدر مرحومشان، هنرستانی با ظرفیت نزدیک یه ۳۰۰ دانش‌آموز را افتتاح کرد.

بنابراین گزارش، این هنرستان در زمینی به مساحت ۱۲۵۰ متر مربع با شش رشته تحصیلی شامل کامپیوتر، نجاری، لوله‌کشی گاز و آموزش خدمات کامل خودرویی همچون تعمیرات کامل موتور، گیربکس، دیفراسیل، سیم‌کشی و جلوبندی خودرو آغاز به کار کرد.

آذرخشی در این خصوص گفت: خوشبختانه تا امروز ۲۱۰ دانش‌آموز از زاهدان و شهرهای کم‌برخوردار اطراف استان سیستان و بلوچستان در این هنرستان ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: از مزایای تحصیل در این هنرستان بهره‌مندی از کامل‌ترین امکانات آموزشی و سایت کامپیوتری با پانزده رایانه است. همچنین این دانش‌آموزان در رشته‌های خودرویی، این امکان را خواهند داشت که دوره‌های کاملا عملی خود را در نمایندگی وسیع ۴۲۰۷ بگذارنند و به معنای واقعی در کار خود ماهر و متخصص شده و به راحتی جذب بازار کار استان شوند.

همچنین با مراکزی برای گذراندن دوره‌های عملی نجاری و گازکشی و یادگیری مهارت‌های لازم این رشته‌ها قرارداد بسته‌ایم و امیدواریم با این اقدام، دانش‌آموزان با حضور در محیط کار واقعی، آنچنان در کار خود ماهر شوند که بدون نیاز به پشتوانه سنگین مالی، بتوانند به راحتی به شغل دلخواه خود وارد شوند.

وی در پایان در خصوص هدف آتی خود گفت: به دلیل وجود بعد مسافت برای دانش‌آموزانی که از شهرهای اطراف به زاهدان می‌آیند، برنامه‌ای برای تاسیس خوابگاهی با امکانات مناسب داریم تا این عزیزان، با آسایش خاطر به تحصیل بپردازند.

گفتنی است، نمایندگی ۴۲۰۷ آذرخشی در زاهدان در زمینی به مساحت ۱۰هزار متر مربع، با ظرفیت پذیرش ۴۵ خودرو در روز، موجبات اشتغال ۴۳ نفر در این شهر را فراهم کرده است و برنامه‌های دیگری نیز برای بهبود معیشت همشهریان خود در آینده نزدیک دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#خدمات_پس_از_فروش #ایساکو #خدمات_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_خودرو  #لوازم_یدکی #تهیه_توزیع_قطعات_و_لوازم_یدکی_ایران_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_ایرانخودرو #تامین_قطعات_تضمین_خدمات #خدمات_پس_از_فروش_ایران_خودرو #ایران_خودرو #ایرانخودرو #قطعه_خودرو #قطعات_خودرو #تعمیرگاه #نمایندگی_ایرانخودرو #تعمیرگاه_ایرانخودرو #مقام_اول_خدمات_پس_از_فروش  #اندروید #اپل #اپلیکیشن_PWA #اپلیکیشن_وب #اپلیکیشن_وب_ایساکو #وب_اپلیکیشن_ایساکو #نوبت_دهی #امداد #درخواست_امداد #اتوکلیک

 

863