اخبار و رویدادها

باتاكيد و دستور مهندس يكه زارع:‌

ايران خودرو به كمك سيل زدگان مناطق شمالي كشور شتافت

۳ فروردین ۱۳۹۸

گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و با توجه به وقوع سیل در مناطق شمالی كشور، ناوگان ویژه خدمات رسانی خود را به این مناطق اعزام كرد.

 

 به گزارش ایکوپرس، حادثه هیچگاه خبر نمی‌کند؛ هر لحظه ممکن است از عمق زمین یا از فراز آسمان یا از پشت هر کوهی سرازیر شود و آرزوهایی را بر باد دهد. در چنین موقعیت‌هایی همه اعضای یک جامعه باید دست در دست هم دهند و یاری برسانند به کسانی که در کمند چنین بلایایی گرفتار شده‌اند.

سوابق نشان داده که گروه صنعتی ایران خودرو در لحظه‌های سخت همواره در کنار مردم آسیب دیده بوده است. از این جهت می‌توانیم بگوییم که ایران خودرو نه فقط یک شرکت، بلکه یک عضو موثر درجامعه بوده است.

براساس این گزارش، حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با دستور و تاکید مهندس هاشم یکه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با تمام توان در منطقه حاضر شدند تا ضمن عمل به وظیفه خود در مواقع بحرانی، در کمترین زمان ممکن در خصوص خدمت رسانی در محل یا انتقال خودروها به تعمیرگاه‌های مجاز اقدام کنند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایرا‌خودرو، در این زمینه گفت: در حال حاضر طرح امداد نوروزی در کل مسیرهای مواصلاتی کشور در حال انجام است، اما با توجه به شرایط اضطراری به وجود آمده در مناطق سیل زده، به منظور هم افزایی در خدمات رسانی به عزیزان سیل زده و کم کردن مشکلات هموطنان گلستانی ناوگان ویژه امدادی ایران خودرو به منطقه اعزام شده و به محض وصول برای تعمیر خودروهای آسیب دیده از سیل وارد عمل خواهد شد.

وی افزود: ناوگان اعزامی شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو متشکل از ۱۴ دستگاه امدادرسان شامل ۴ دستگاه امداد سریع، ۱ دستگاه امداد پلاس، ۳ دستگاه ویژه حمل، ۲ دستگاه ویژه حمل دکل‌دار و ۴ دستگاه خودرو دو منظوره، هم اکنون در مسیر گلستان بوده و تا ساعاتی دیگر خدمات خود را آغاز خواهد کرد.

مهندس یكه زارع خاطر نشان ساخت: رسیدگی به خودروهای آسیب دیده در سیل و تسریع در روند بهبود شرایط حمل و نقل در مناطق خسارت دیده از اهداف عملیاتی این ناوگان است. همچنین ارائه خدمات این طرح مورد رصد قرار گرفته و در صورت نیاز روند امدادرسانی اصلاح و تکمیل خواهد شد.