اخبار و رویدادها

ايساكو با «اتوكليك» در نمايشگاه ايران رايدكس حاضر شد

۳۰ دی ۱۳۹۶

شركت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساكو) با سرویس موتوری «اتوكلیك» در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌رایدکس حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی ایساكو، موضوع این نمایشگاه در حوزه تخصصی موتور سیکلت و خدمات و تجهیزات وابسته بوده و ناوگان‌های مختلف كه تمام یا بخشی از خدمات خود را با موتور ارائه میكنند، در آن حاضر شدند. شركت ایساكو نیز با خدمت نوین خود، «اتوكلیك» در این نمایشگاه حضور به هم رساند.

با استفاده از سرویس اتوكلیك ایساكو كه بیش از یك‌سال از فعالیت آن میگذرد، مشتریان گرامی میتوانند پس از ثبت درخواست، خدماتی همچون تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوای اتاق، تعویض فیلتر هوای موتور، تنظیم باد و… را در زمان و مكان مورد نظر خود دریافت كنند.

این خدمت در كنار سایر تسهیلات ایساكو به منظور رضایت و آرامش خاطر مشتریان تدارك دیده شده و حاضرین در غرفه ایساكو ضمن آموزش نحوه استفاده، از تخفیف‌ نمایشگاهی شامل تخفیف در اجرت تعویض روغن و فیلترها و بدون محاسبه هزینه ایاب و ذهاب، برخودار شدند.

دارندگان محصولات ایران‌خودرو میتوانند برای دریافت این خدمت با كلیك بر روی آدرس www.autoclick.ir  مستقیما وارد سامانه شده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

گفتنی است، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌رایدکس با حضور شرکت‌های تولیدکننده موتورسیکلت و تجهیزات وابسته از کشورهای مختلف جهان، در سه سالن در مجموعه چهل‌سرای مصلی از 26 تا ۲۹ دیماه پذیرای علاقه‌مندان بود.