اخبار و رویدادها

ايساكو با «اتوكليك» در نمايشگاه ايران رايدكس حاضر شد

۳۰ دی ۱۳۹۶

شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو (ايساكو) با سرويس موتوري «اتوكليك» در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌رایدکس حاضر شد.

به گزارش روابط عمومي ايساكو، موضوع اين نمایشگاه در حوزه تخصصي موتور سیکلت و خدمات و تجهیزات وابسته بوده و ناوگان‌هاي مختلف كه تمام يا بخشي از خدمات خود را با موتور ارائه میكنند، در آن حاضر شدند. شركت ايساكو نيز با خدمت نوين خود، «اتوكليك» در اين نمايشگاه حضور به هم رساند.

با استفاده از سرويس اتوكليك ايساكو كه بيش از يك‌سال از فعاليت آن میگذرد، مشتريان گرامي میتوانند پس از ثبت درخواست، خدماتي همچون تعويض روغن، تعويض فيلتر روغن، تعويض فيلتر هواي اتاق، تعويض فيلتر هواي موتور، تنظيم باد و… را در زمان و مكان مورد نظر خود دريافت كنند.

اين خدمت در كنار ساير تسهيلات ايساكو به منظور رضايت و آرامش خاطر مشتريان تدارك ديده شده و حاضرين در غرفه ايساكو ضمن آموزش نحوه استفاده، از تخفيف‌ نمايشگاهي شامل تخفيف در اجرت تعويض روغن و فيلترها و بدون محاسبه هزينه اياب و ذهاب، برخودار شدند.

دارندگان محصولات ايران‌خودرو میتوانند براي دريافت اين خدمت با كليك بر روي آدرس www.autoclick.ir  مستقيما وارد سامانه شده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

گفتني است، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌رایدکس با حضور شرکت‌های تولیدکننده موتورسیکلت و تجهیزات وابسته از کشورهای مختلف جهان، در سه سالن در مجموعه چهل‌سراي مصلي از 26 تا ۲۹ دیماه پذیرای علاقه‌مندان بود.

804