اخبار و رویدادها

ايساكو همگام با زائران حرم حضرت امام خميني (ره)

۱۱ خرداد ۱۳۹۵

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)، طرح ویژه خدمت ‌رسانی به زائران حرم مطهر را به مدت سه روز از 13 تا 15 خرداد ماه اجرا می‌کند.

IMG_7592 (59)

معاون شبکه خدمات پس از فروش ایساکو، ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام رحلت امام خمینی (ره)، بنیاگذار جمهوری اسلامی و گرامی داشت روز پانزدهم خرداد، با بیان مطلب فوق تشریح کرد: در طرح کشیک این ایام، بیش از 100 نمایندگی‌ منتخب با تمرکز در مسیرهای منتهی به تهران و حرم مطهر و برخی مراکز استان ها، آماده ارایه خدمات به خودروهای زائران حرم مطهر خواهند بود.

شهریار سلطانی افزود:‌ در این ایام علاوه بر نمایندگی هایی که به صورت تک شیفت و دو شیفت مهیای خدمات رسانی هستند، اکیپ های امدادي نیز در مسیر حاضر بوده و در صورت نیاز به امداد رسانی خواهند پرداخت.

وي در پايان گفت: پرسنل شركت ايساكو امسال نيز علاوه بر امدادرساني، همگام با مسئولين و ملت شهيدپرور با آرمان‌هاي امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجديد بيعت خواهند كرد.

لازم به ذکر است لیست نمایندگی های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در سایت ایساکو به آدرس www.isaco.ir و کانال تلگرام این شرکت به آدرس telegram.me/farhangekhedmat قابل مشاهده است.

939