اخبار و رویدادها

ایساکو در تعطیلات عید فطر به هموطنان خدمات ویژه ارائه می‌کند

۱۴ تیر ۱۳۹۵

با توجه به آغاز مجدد سفرهاي هموطنان عزيز و تعطيلات عيد سعيد فطر، شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو آمادگي خود را نسبت به ارائه خدمات مورد نياز مسافران، اعلام كرد.

index

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، نزدیک به 110 نمایندگی در سراسر کشور از 16 تا 18 تیر ماه، برای خدمت‌رسانی به هم‌ميهنان عزيز، مهیا شده‌اند.

در طرح جاری، تیم‌های مجرب ایساکو متشکل از همکاران بخش‌های مهندسی، بازرگانی و شبکه امداد خودرو جلسات متعددی برگزار کردند و با برنامه‌ریزی دقیق، قطعات پر مصرف در حوزه گارانتی و امداد ویژه که نمایندگی‌ها بیشترین کمبود را در خصوص آن داشتند، تامین کرده و در اختیار نمایندگان قرار دادند تا خدمت‌رسانی به مشتریان تسهیل و تسریع شده و به چابک‌ترین شکل ممکن صورت پذیرد.

مهندس رضا حسینی، مدیر عامل شركت ايساكو، نیز ضمن تاکید مجدد بر خرید قطعات استاندارد و اصلی از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز به جهت تامین ایمنی خودروها، فرارسيدن عيد سعيد فطر را به همو‌طنان گرامی تبریک گفته و آرزوي قبولي طاعات و سفري خوش براي ایشان کرد.

وی همچنین افزود: ناوگان امدادي ايران‌خودرو ، همچون هميشه آماده ارائه خدمات جاده‌اي است و مردم عزيز در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، می‌‌توانند با شماره تلفن 096440 تماس بگيرند.

لازم به ذکر است لیست نمایندگی های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در این لینک و همچنین کانال تلگرام به آدرس telegram.me/farhangekhedmat قابل مشاهده است.

921