اخبار و رویدادها

ایساکو در تعطیلات عید فطر به هموطنان خدمات ویژه ارائه می‌کند

۱۴ تیر ۱۳۹۵

با توجه به آغاز مجدد سفرهای هموطنان عزیز و تعطیلات عید سعید فطر، شركت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو آمادگی خود را نسبت به ارائه خدمات مورد نیاز مسافران، اعلام كرد.

index

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، نزدیک به 110 نمایندگی در سراسر کشور از 16 تا 18 تیر ماه، برای خدمت‌رسانی به هم‌میهنان عزیز، مهیا شده‌اند.

در طرح جاری، تیم‌های مجرب ایساکو متشکل از همکاران بخش‌های مهندسی، بازرگانی و شبکه امداد خودرو جلسات متعددی برگزار کردند و با برنامه‌ریزی دقیق، قطعات پر مصرف در حوزه گارانتی و امداد ویژه که نمایندگی‌ها بیشترین کمبود را در خصوص آن داشتند، تامین کرده و در اختیار نمایندگان قرار دادند تا خدمت‌رسانی به مشتریان تسهیل و تسریع شده و به چابک‌ترین شکل ممکن صورت پذیرد.

مهندس رضا حسینی، مدیر عامل شركت ایساكو، نیز ضمن تاکید مجدد بر خرید قطعات استاندارد و اصلی از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز به جهت تامین ایمنی خودروها، فرارسیدن عید سعید فطر را به همو‌طنان گرامی تبریک گفته و آرزوی قبولی طاعات و سفری خوش برای ایشان کرد.

وی همچنین افزود: ناوگان امدادی ایران‌خودرو ، همچون همیشه آماده ارائه خدمات جاده‌ای است و مردم عزیز در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، می‌‌توانند با شماره تلفن 096440 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است لیست نمایندگی های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در این لینک و همچنین کانال تلگرام به آدرس telegram.me/farhangekhedmat قابل مشاهده است.