اخبار و رویدادها

ایساکو در راستای تسهیل خدمت‌‌رسانی به مشتریان اجرا کرد: دریافت رمز سوئیچ مفقود شده خودرو از نمایندگی‌ها

۱۲ مهر ۱۳۹۵

شرکت ایساکو اعلام کرد، برای تسهیل ارائه خدمات و افزایش رضایت‌مندی مشتریان، ارائه رمز سوییچ مجدد خودرو را به صورت آنلاین و با حفظ تدابیر امنیتی لازم، به نمایندگی‌های خود سپرده است.

car-keys

به گزارش ارتباطات شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) مالکین، که به دلیل مفقودی یا خرابی سوییچ خودرو، پیش از این باید پس از طی یک فرآیند طولانی مدت، مجدد آن را دریافت می‌کردند، در حال حاضر می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز و با ارائه مدارک خودرو، رمز را به صورت فوری و آنلاین دریافت کنند.

این شرکت که پیش از این به دلیل محرمانگی و اهمیت اطلاعات ایموبلایزر خودرو، برای تایید اطلاعات و صدور رمز، نیاز به چند روز زمان داشت، در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی جدید و بستر امن تبادل داده هاي سيستمي، سوییچ مفقود یا معیوب را فورا به مالک خودرو تحویل می‌‌دهد.

گفتنی است فرآیند طولانی دریافت سوییچ مجدد، خصوصا در ایام سفر و تعطیلات باعث توقف خودرو و بروز مشکلاتی می‌شد که شرکت ایساکو را بر آن داشت تا با حذف زمان بررسی و تایید مدارک مالک توسط سازمان فروش ایران‌خودرو و استفاده از یک سیستم حفاظت شده، مشتریان در صورت نیاز بتوانند اطلاعات ايموبلايزر و نقشه كليد خودرو را از نمایندگی‌های مجاز دریافت کنند.

پیش بینی شده است که اين امكان به زودی در اختیار واحدهای امداد خودرو قرار بگیرد تا در صورت لزوم، در اقصي نقاط كشور و در هر ساعت از شبانه­روز، امدادگران بتوانند مشكل خرابي يا مفقودي سوئيچ خودرو را در محل مرتفع کنند.

2,988