اخبار و رویدادها

ایساکو پا به پای زایران اربعین حسینی به کربلا می‌رود

۱۳ آبان ۱۳۹۶

نمايندگیهاي مجاز منتخب ايران‌خودرو به همراه اکیپ‌های امدادی در استان‌هاي ايلام، خوزستان، کرمانشاه و همدان به ویژه در مرزهای منتهی به کشور عراق، در طرح خدمت رساني به زائرين عتبات عاليات به صورت شبانه‌روزي از 13 تا 21 آبان ماه به خدمت رساني خواهند پرداخت.

222

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) گفت: با توجه به افزایش سالیانه زایران کربلای معلا در ایام اربعین و با تجربیاتی که حاصل ارائه خدمات به این عزیزان در سال‌های گذشته بود، در سال جاری 300 اکیپ امدادی، برای ارائه خدمات در شهرهای مهران، شلمچه، چذابه و قصر شیرین، نجف و کربلا مستقر شده‌‌اند.

سيدرضا حسيني افزود: این اکیپ‌ها شامل نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو، پایگاه و تعمیرگاه صحرایی (چادر امداد)، موتورسوار، امدادگر بالینی، امدادگر حمل، سرویس اتوکلیک و کانکس است که به فراخور برنامه‌ریزی صورت گرفته به شکل یک شیفت، دو شیفت و شبانه‌روزی به خدمت‌رسانی خواهند پرداخت.

وی تشریح کرد: علاوه بر 27 نمایندگی مجاز موجود در منطقه، 5 چادر صحرایی به منظور سهولت دسترسی مشتریان به خدمات تعمیرگاهی در این مناطق دایر شده و با تجهیزات و ادوات کامل و حضور نیروهای زبده و ماهر آماده خدمت‌رسانی است. همچنین 291 سرویس سیار امدادی در مسیر این سفر مهیای امداد به مشتریان خواهند بود.

وی گفت: همزمان با آماده‌سازی و برنامه‌‌‌ریزی استقرار و تجهیز اکیپ‌های امدادی، تدابیر لازم برای تامین و تهیه لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز طرح، پیش‌‌بینی و در هفته گذشته محموله این قطعات به محورهای خدمت‌رسانی ارسال شد.

وی همچنین افزود: با توجه به حال و هوای مذهبی و خاص کشور در این ایام، پیش‌بینی شد که هموطنان در سایر شهرها و اماکن کشور نیز گردهمایی‌های حسینی برگراز کنند و بنابراین نزدیک به 1300 اکیپ امدادی در مسیر سایر شهرهای زیارتی کشور مستقر خواهند شد و به هموطنان خدمت ارائه خواهند کرد.

وی گفت: امیدواریم با بررسی‌هایی که بر نحوه ارائه خدمات در سال‌های پیش شد و اقدامات تعمیمی و تکمیلی صورت گرفته بتوانیم در اربعین سال جاری، با همراهی زایران گرامی بتوانیم بهره‌ اندکی از اجر معنوی این شور و شعور حسینی نصیب خود نماییم.

مدیر عامل ایساکو اظهار كرد: دارندگان محصولات ایران‌خودرو برای دریافت خدمات یا ارائه نقطه نظرات خود می‌توانند با شماره تلفن 096440 تماس حاصل فرمایند.

وی در پایان گفت: طرح‌‌های ویژه خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای انجام وظیفه خدمت‌رسانی برتر، انجام وظیفه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف افزایش رضایت‌مندی مشتریان اجرایی می‌شود و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

752