اخبار و رویدادها

با تلاش در مسیر توسعه پایدار؛ گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه ایساکو تمدید شد

۱۷ آبان ۱۳۹۵

شرکت ایساکو در راستای توسعه پایدار، توانست گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) خود را که پیش از این با تلفیق هفت استاندارد مدیریتی، موفق به کسب آن شده بود، تمدید کند.

ims

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) این شرکت ابتدا با اخذ سه استاندارد پایه، شامل مدیریت کیفیت (ISO9001)، مدیریت محیط زیست (ISO14001) و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌‌ای (18001 (OHSAS به عنوان استاندارد‌های پایهIMS در جهت رسیدن به یک سیستم جامع مدیريتی گام برداشت.

همزمان با این تلاش برای کسب سه استاندارد فوق، شرکت ایساکو در راستای ماموریت سازمانی خود، چهار استاندارد دیگر شامل مدیریت آموزش تامين‌كنندگان خدمات آموزشي، مديريت رسيدگي به شكايات، مديريت سنجش رضايت مشتريان و مديريت آموزش كاركنان را به این فرآیند افزود و توانست یک سیستم یکپارچه مدیریت منحصر به فرد را پدید آورد.

گفتنی است، سيستم مذکور بسیار كامل و جامع بوده و از لحاظ كميت و كيفيت مورد تاييد شركت ارزيابي كننده بين‌المللي (IMQ ایتالیا ) می‌باشد و استقرار و اجرای آن از نظر وسعت یکپارچگی گواهی‌نامه‌ها در سطح کشور بی‌سابقه است.

گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) نتیجه موفقیت سازمان در اثبات انطباق سیستم‌های مدیریت خود با الزامات استانداردهای مرجع بر اساس مقررات موسسات اعتبار دهنده بین‌المللی است.

از مزایای پیاده‌سازی این سیستم، کاهش هزینه‌های استقرار، ممیزی و نگهداری آن، کاهش زمان استقرار وتسریع در آمادگی سیستم برای ممیزی و صدور گواهی‌نامه، کاهش تعداد اجرای ممیزی در طول سال و … است.

در پایان لازم به ذکر است مسئولان شرکت ایساکو، به عنوان متولی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، به شکل مستمر در پی بهبود سیستم‌ها و فرآیندها هستند تا به شکلی پویا همگام با استانداردهای روز دنیا، بتوانند خدماتی با سرعت و کیفیت بالا به مشتریان ارائه دهند و تمدید چنین گواهی‌نامه‌هایی گویای این دست، کوشش‌هاست.

شرکت ایساکو در راستای توسعه پایدار، توانست گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) خود را که پیش از این با تلفیق هفت استاندارد مدیریتی، موفق به کسب آن شده بود، تمدید کند.

730