اخبار و رویدادها

با هفت پله صعود؛ ایساکو برترين شرکت خدمات خودرويي در جمع صد شرکت برتر ایران

۲ اسفند ۱۳۹۶

شرکت خدمات پس از فروش ایران ‌خودرو، (ایساکو) با هفت پله صعود در رده‌بندی شرکت‌های برتر ایران، در همایش IMI100، برترین ارائه کننده خدمات پس از فروش خودرویی در جمع صد شرکت برتر ایران شد.

به گزارش روابط عمومی ایساكو، این شركت در سال پیش در رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران، رتبه 74 را به خود اختصاص داده بود اما امسال با 7 پله ارتقاء به جایگاه 67 دست یافت تا برترین شركت خودرویی ارائه دهنده خدمات پس از فروش در این لیست باشد.

ایساکو در حالی به این رشد دست یافت که با برنامه‌ریزی‌های مدون و هدفمند برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان در قالب برگزاری کارگروه‌های مختلف، پیوسته سعی در ابداع طرح‌های خاص و نوین و توسعه خدمات الکترونیک و به روز داشته است.

در راستای این تلاش‌ها نیز، بر اساس آخرین ارزیابی وضعیت رضایت‌مندی مشتریان از فرآیند خدمات پس از فروش خودروهای سواری، در پاییز سال جاری امتیاز 743 را در میان شرکت‌های داخلی دریافت كرد و در این شاخص نیز نسبت به مدت مشابه پیشرفت قابل توجهی را تجربه كرد.

گفتنی است، رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی از سال ۷۷ از سوی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود که شرکت‌های برتر ایران براساس ۲۸ شاخص ارزیابی و معرفی می‌شوند.