اخبار و رویدادها

برای اولین بار در صنعت خودرو کشور؛ قیمت قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو در دسترس مشتریان قرار گرفت

۲۵ خرداد ۱۳۹۵

لیست و قیمت قطعات محصولات ایران خودرو در حوزه خدمات پس از فروش، در سامانه همراه این شرکت ـ ایساكو اپ ـ قرار گرفت.

photo_2016-03-02_15-09-41

در این اقدام که برای اولین بار در صنعت خودرو کشور صورت گرفته، دارندگان محصولات ایران‌خودرو از این پس می‌توانند با ورود شماره شاسی خودرو، كد یا شرح قطعه مورد نظر در اپلیکیشن همراه ایساکو، به لیست و قیمت قطعات دسترسی یابند.

گفتنی است «موبايل‌اَپ»(mobile app) ایساکو از اسفند ماه گذشته بر روی گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید وiOS قابل دانلود و استفاده است و امكانات متنوعی، از جمله نوبت‌دهي تعميرگاه‌ها، اطلاع از طرح‌هاي مختلف خدماتي و جشنواره‌ها، فهرست نمايندگیها و فروشگاه‌هاي مجاز، آدرس و نقشه آن‌ها، دفترچه راهنماي خودرو، دانستیهاي گارانتي و يدكي و اصالت قطعات خريداري شده و … را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

لازم به ذکر است، امکان رویت لیست و قیمت قطعات به تازگی بر روی این نرم‌افزار همراه قرار گرفته و مشتریان می‌توانند با به روز رسانی این اپ، از امکان جدید آن بهره‌برداری کنند.

در ادامه این خبر روش های دسترسی به این امکان جدید ایساکو را مرور می کنیم:

  • با وارد كردن كد قطعه یدكی كه بر روی لیبل قطعات است (١٠ رقم سمت چپ) می توانید شرح و قیمت قطعه با احتساب مالیات بر ارزش افزوده را مشاهده کنید. همچنین، كد قطعه بر روی صورتحساب خدمات تعمیراتی كه از سوی نمایندگی ها در هنگام ترخیص خودرو به مشتری ارایه می شود نیز درج شده است.
  • درصورتی كه كد قطعه را نمی دانید، تنها با جستجوی قسمتی از نام قطعه می توانید تمام قطعاتی كه دارای نامی مشابه قطعه مورد نظر شما می باشد را به همراه قیمت مشاهده نمایید. برای مثال چنانچه عبارت «لنت» را جستجو کنید تعداد بسیار زیادی قطعه كه در شرح آنها واژه «لنت» به كار رفته است مشاهده خواهد شد در این حالت اگر بخواهید جستجوی دقیق تری داشته باشید، لازم است به‌صورت همزمان شماره شاسی خودروی مورد نظر را وارد یا نام خودروی مورد نظر را انتخاب نمایید.
  • دقیق ترین نتیجه جستجو زمانی اتفاق می افتد كه به‌صورت تركیبی از نام قطعه به همراه شماره شاسی خودرو استفاده می شود.

مشتريان عزيز میتوانند براي دريافت سامانه به پايگاه اطلاع‌رساني شركت ايساكو به آدرس www.isaco.ir مراجعه و همچنين، راهنماي كاربري را نيز مطالعه كنند. اين سامانه با اسكن كدهاي QR زير به صورت مستقيم قابل دريافت است.

photo_2016-03-02_15-09-52

لينك مستقيم iOS

photo_2016-03-02_15-09-47

لينك مستقيم اندرويد

 

دانلود این اپلیکیشن از لینک‌های زیر نیز امکان‌پذیر است.

لینک دانلود نسخه: android
/cafebazaar.ir/app/ir.ikec.isaco
لینک دانلود نسخه iOS :
itunes.apple.com/app/id1082075936

 

 

7,423