اخبار و رویدادها

برنامه شرکت ایساکو برای مقابله با قطعات تقلبی در سال آینده

۳ اسفند ۱۳۹۴

مدیر عامل شرکت ایساکو گفت: هر چند اجرای طرح اصالت قطعه در شرکت ایساکو از طرح‌های بسیار خوب و قابل قبول برای تشخیص قطعات اصلی از تقلبی است اما وجود قطعات تقلبی و سوء استفاده سودجویان در بازار هنوز منتفی نیست.

مهندس رضا حسینی اظهار داشت: شرکت ایساکو برای كاهش آمار تخلفات در حوزه فروش قطعات، از برچسب دارای هولوگرام‌‌ و باركد انحصاری استفاده کرده كه خریداران با استفاده از دو روش میتوانند به اصالت كالا پی ببرند. یكی از این ‌راه‌ها ارسال كد قطعه به سامانه پیامكی 300031 است و دیگری استفاده از باركدخوان كه یك اپلیكیشن قابل نصب بر روی گوشیهای تلفن همراه است. این روش  راهی كاملا مطمئن و غیر قابل دسترس برای سودجویان است.دوربین شاپ

وی در خصوص مقابله با قطعات تقلبی در بازار و برنامه‌های آتی ایساکو گفت: برای مقابله با قطعات تقلبی در بازار باید پشتیبانی و حمایتی همه جانبه از سوی سازمان‌های مربوط صورت گیرد؛ اما تا زمانی كه دست كپیكاران و متقلبین از بازار قطعات كوتاه شود، شركت ایساكو تلاش خواهد كرد، با توزیع مناسب لوازم و قطعات یدكی، بیش از پیش شبکه نمایندگیها و فروشگاه‌های مجاز را پوشش دهد و مشتریان بتوانند نیاز خود را بدون مراجعه به فروشگاه‌های متفرقه تامین كنند. بدیهی است كه مراكز مجاز ایساكو، قطعات اصل، استاندارد و با كیفیت را به دست مصرف كننده میرسانند.

وی همچنین ارائه قطعات در رده‌های متفاوت قیمتی را راهکاری برای خروج شبکه‌های غیر مجاز از شبکه تامین بازار دانست و اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته شرکت ایساکو در نظر دارد قطعات را درجه‌بندی كرده و  در رده‌های قیمتی مختلفی به بازار ارائه كند تا مشتریان ضمن اطمینان از كیفیت كالا، متناسب با بودجه خود حق انتخاب داشته باشند.

مدیر عامل شرکت ایساکو تصریح کرد: در برنامه‌ریزیهای انجام شده برای  سال آتی حداقل ٣٠ درصد اقلام مورد نیاز شبكه خدمات پس از فروش با تنوع كیفی متفاوت، توزیع و عرضه خواهد شد.