اخبار و رویدادها

تور تعالی پروژه استقرار نظام موفقیت پایدار در شرکت ایساکو برگزار شد

۲۹ مهر ۱۳۹۶

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) با سابقه هشت ساله کسب مقام اول در حوزه خدمات پس از فروش خودروسازان داخلی کشور، تجربیات خود را در اختیار متقاضیان و علاقمندان قرار داد.

1

شرکت ایساکو که افق سال 1400 خود را بر مبنای دستیابی به هدف ارائه خدمات پیشرو، نوآورانه و هوشمندانه و تضمین آرامش خاطر مشتریان قرار داده است، در پانزدهمین سال برگزاری تورهای تعالی سازمانی، به عنوان برترین شرکت در ارائه خدمات پس از فروش خودرویی، میزبان مدیران و کارشناسان متقاضی شرکت کننده در این تور بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی در راستای انتقال دانش سازمان‌هایی که در ارائه محصولات و خدمات خود توانسته‌اند از این سازمان رتبه کسب کنند؛ اقدام به برگزاری تورهای تعالی برای سازمان‌های متقاضی نموده تا از طریق این تورها دانش و تجارب سازمان‌های برتر به سایر سازمان‌ها منتقل شود.

بنابراین گزارش کارشناسان سازمان‌های متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی، با برنامه‌ریزی دبیرخانه جایزه ملی تعالی و همکاری سازمان مدیریت صنعتی، در راستای رشد و سرآمدی بخش‌های مختلف کشور، روز چهارشنبه 26 مهرماه سال جاری با حضور در شرکت ایساکو، از نزدیک با نحوه اجرا، تجارب، مستندات و مراحل اجرایی «پروژه استقرار نظام موفقیت پایدار»، به عنوان یکی از شرکت های سرآمد کشور در این حوزه آشنا شدند.

آشنایی با شرکت ایساکو و بازدید از واحدهای زیرمجموعه، تبیین مزایای پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی، ارائه نقشه فرایندی و شرح مختصری از چگونگی اجرا، ارائه مدل‌ها و تجارب موفق در حوزه تعالی سازمانی و آشنایی با مراحل شکل‌گیری موفقیت‌ها از سرفصل‌های این نشست بود.

754