اخبار و رویدادها

تیم فوتبال ایساکو قهرمان مسابقات لیگ کارگری استان تهران شد

۷ دی ۱۳۹۵

تيم فوتبال شركت ايساكو در مسابقات ليگ يك فوتبال كارگري استان تهران كه با بيست و چهار تيم در چهار گروه تيمي برگزار شد، به مقام قهرمانی دست یافت.

photo_2017-01-11_11-07-05

این تیم با صعود از گروه خود به عنوان سرگروه در مرحله نيمه نهايي مقابل مينو قرار گرفت و در يك بازي نفس‌گير، مینو را با نتيجه يك بر صفر شكست داد و به مرحله نهايي صعود كرد.

ایساکویی‌ها در آخرین بازی، در مصاف با نفت بهران در وقت قانونی به نتیجه مساوی رسیدند اما در ضربات پنالتي با نتيجه هفت بر شش اين تيم را براي دومين سال متوالي شكست دادند و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است، سرپرستی و هدایت فنی این تیم را مرتضي هدايتي، حمیدرضا چنگیزی (سرمربی)، ناصر فتاح‌خان (مربی) و داريوش عباچي (مربی) بر عهده داشتند؛ همچنین نام علي عظيمی، رضا روح پرور، علي محمدي، مجيد شيرغلام، هاشم حسن‌زاده، مجيد كام‌نيار، فرشاد كلباسي، سعيد بابانژاد، حسين تحويلدار، روح‌اله عبدي، مرتضي باهوش، اصغر ميرزائي، علیاصغر انيسي، محمد رضائي، سيامك محمدبيگي، حسين ابراهيمي، مجتبي پوستين‌دوز، مرتضي عليپور، حامد كاكاوند و مجتبي ميرمحمدي نیز در لیست بازیکنان این تیم جای گرفته و مدیریت تیم به دست حسین محمد زاده سپرده شده بود.

899