اخبار و رویدادها

تیم فوتبال ایساکو قهرمان مسابقات لیگ کارگری استان تهران شد

۷ دی ۱۳۹۵

تیم فوتبال شركت ایساكو در مسابقات لیگ یك فوتبال كارگری استان تهران كه با بیست و چهار تیم در چهار گروه تیمی برگزار شد، به مقام قهرمانی دست یافت.

photo_2017-01-11_11-07-05

این تیم با صعود از گروه خود به عنوان سرگروه در مرحله نیمه نهایی مقابل مینو قرار گرفت و در یك بازی نفس‌گیر، مینو را با نتیجه یك بر صفر شكست داد و به مرحله نهایی صعود كرد.

ایساکویی‌ها در آخرین بازی، در مصاف با نفت بهران در وقت قانونی به نتیجه مساوی رسیدند اما در ضربات پنالتی با نتیجه هفت بر شش این تیم را برای دومین سال متوالی شكست دادند و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است، سرپرستی و هدایت فنی این تیم را مرتضی هدایتی، حمیدرضا چنگیزی (سرمربی)، ناصر فتاح‌خان (مربی) و داریوش عباچی (مربی) بر عهده داشتند؛ همچنین نام علی عظیمی، رضا روح پرور، علی محمدی، مجید شیرغلام، هاشم حسن‌زاده، مجید كام‌نیار، فرشاد كلباسی، سعید بابانژاد، حسین تحویلدار، روح‌اله عبدی، مرتضی باهوش، اصغر میرزائی، علیاصغر انیسی، محمد رضائی، سیامك محمدبیگی، حسین ابراهیمی، مجتبی پوستین‌دوز، مرتضی علیپور، حامد كاكاوند و مجتبی میرمحمدی نیز در لیست بازیکنان این تیم جای گرفته و مدیریت تیم به دست حسین محمد زاده سپرده شده بود.