اخبار و رویدادها

جشنواره خدمات نوروزی ایران‌خودرو 25 اسفند ماه افتتاح می‌شود

۲۵ اسفند ۱۳۹۵

شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساكو) طرح خدمت‌رسانی نوروزی خود را با همكاری شركت امداد خودرو از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه در سراسر كشور آغاز میكند.

photo_2017-04-04_08-30-30

در طرح امداد نوروزی امسال 411 نمایندگی مشارکت خواهند داشت که این تعداد نسبت به سال گذشته 20درصد رشد داشته است. همچنین 233 فروشگاه مجاز و 2080 اكیپ امداد رسانی در سراسر کشور آماده ارائه خدمات مطلوب به مشتریان محصولات ایران خودرو خواهند بود.

همچنین برای رضایت‌مندی هر چه بیشتر مشتریان، نمایندگیهای یك شیفت از ساعت 8 صبح تا 16بعدازظهر و نمایندگی دو شیفت ـ که تعداد آن‌ها بیش از 170 نمایندگی است ـ از 8 صبح تا 21 در خدمت هموطنان خواهند بود.

phoca_thumb_l_emdad_iran_961

با توجه به لزوم ارائه خدمات تعمیرگاهی به مشتریان در برخی از مسیرهای پرتردد همچون اتوبان قم، فیروزکوه، چالوس و هراز پایگاه‌های امدادی صحرائی به‌صورت شبانه‌روزی طراحی و ایجاد شده و این پایگاه‌ها با حضور نیروهای مجرب تعمیرگاه‌های ایران خودرو و قطعات مناسب تجهیز و راه‌اندازی شده‌اند.

شركت ایساكو به طور محسوس و نامحسوس بر کیفیت خدمات نمایندگی‌های طرح امداد نوروزی نظارت خواهند داشت و به هم‌وطنان نیز توصیه کرد در ایام نوروز حتما خدمات خود را از نمایندگی‌های مجاز و اکیپ‌های امدادی شناخته شده دریافت کنند.

خدمت‌گزاران مردم در شرکت ایساکو و امدادخودرو تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو با تکیه بر حضور تیم امداد جاده‌ای، با خیالی آسوده سفر کنند و در صورت بروز موارد فنی برای خودروهایشان با شماره 096440 ارتباط برقرار کنند و اطمینان داشته باشند که امدادگران و نمایندگان کشیک در طول مسیر یاری‌رسان آن‌ها خواهند بود.

برای اطلاع از لیست نمایندگیها كافی است به سایت www.isaco.ir  و ربات تلگرام اطلاع‌ رسانی irankhodro_robot  مراجعه كنید.

.