شرکای تجاری

  • گروه صنعتی ایران خودرو
  • شركت امـداد خـودرو
  • شركت بازرگانی و خدمات همگام خـودرو
  • شركت ایساكو كیش
  • شركت كارت ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو

پایگاه الكترونیكی : http://www.ikco.ir/fa/

امداد خودرو ایران

این شركت با بهره‌برداری از سامانه هوشمند و پیشرفته در سطح كشور، مدیریت امور عملیات امدادرسانی را با هدف ارتقای رضایت مشتریان محصولات ایران خودرو بر عهده دارد.

هم‌چنین این شركت با راه‌اندازی مجهزترین مركز تماس مشتریان ایران خودرو با شماره ۰۹۶۴۴۰ به صورت شبانه‌روزی به ارایه خدمات به دارندگان محصولات ایران خودرو میپردازد.

پایگاه الكترونیكی : http://emdadkhodro.com/

شرکت بازرگانی و خدمات همگام خودرو

شرکت بازرگانی و خدمات همگام خودرو با رویکرد ارایه خدمات خودرویی رقابت‌پذیر به مشتریان و تمرکز بر امور و ماموریت‌های مرتبط با حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایران‌خودرو و پشتیبانی فعالیت‌های ایساكو و سایر سازمان ها در سطح كشور به عنوان شرکت تخصصی خدمات خودرویی منطبق با استراتژی گروه صنعتی ایران‌خودرو فعالیت مینماید.

پایگاه الكترونیكی : www.hamgamkhodro.com

شركت ایساكو كیش

شركت ایساكو كیش با هدف واردات و صادرات كالاهای مجاز، فعالیت در منطقه آزاد كیش و همكاری با مدیریت مناطق آزاد درخصوص فعالیت‌های تجاری تاسیس شده است.
پایگاه الكترونیكی : www.isacokish.ir

شركت كارت ایران خودرو

شرکت تجارت الکترونیک ایران خودرو برای راه‌اندازی سیستم کارت هوشمند برای ارایه خدمات به مشتریان ایران خودرو تاسیس شده است.

این شركت در راستای تحقق سند چشم‌انداز بیست ساله کشور در جهت ارایه خدمات کارت هوشمند و تأمین ابزارهای الکترونیکی به متقاضیان این حوزه به ویژه گروه صنعتـــی ایران‌خــودرو قدم برداشته است و همگام با برنامه‌ها و استـراتژی خود اقــدام به اخذ مجــوز ارایه خدمـات (Payment Services Provider) P.S.P از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نموده است.

ارایه خدمات مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و اجرای پروژه‌های ملی IT در حوزه‌های مخابراتی، شبکه، سخت‌افزار و نرم‌افزار نیز در دستور کار این شرکت قراردارد.

از جمله این خدمات می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ارایه خدمات (Payment Services Provider)
  • ارایه خدمات در حوزه های شبکه ، سخت افزار و فن‌آوری اطلاعات

پایگاه الكترونیكی : http://www.ikec.ir

435