شرکای تجاری

  • گروه صنعتی ایران خودرو
  • شركت امـداد خـودرو
  • شركت بازرگاني و خدمات همگام خـودرو
  • شركت ايساكو كيش
  • شركت كارت ايران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو

پايگاه الكترونيكي : http://www.ikco.ir/fa/

امداد خودرو ايران

اين شركت با بهره‌برداري از سامانه هوشمند و پيشرفته در سطح كشور، مديريت امور عمليات امدادرساني را با هدف ارتقای رضايت مشتريان محصولات ايران خودرو بر عهده دارد.

هم‌چنين اين شركت با راه‌اندازي مجهزترين مركز تماس مشتريان ايران خودرو با شماره ۰۹۶۴۴۰ به صورت شبانه‌روزي به ارايه خدمات به دارندگان محصولات ايران خودرو میپردازد.

پايگاه الكترونيكي : http://emdadkhodro.com/

شرکت بازرگانی و خدمات همگام خودرو

شرکت بازرگانی و خدمات همگام خودرو با رویکرد ارايه خدمات خودرویی رقابت‌پذیر به مشتریان و تمرکز بر امور و ماموریت‌های مرتبط با حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایران‌خودرو و پشتيباني فعاليت‌هاي ايساكو و ساير سازمان ها در سطح كشور به عنوان شرکت تخصصی خدمات خودرویی منطبق با استراتژی گروه صنعتی ایران‌خودرو فعالیت مینماید.

پايگاه الكترونيكي : www.hamgamkhodro.com

شركت ايساكو كيش

شركت ايساكو كيش با هدف واردات و صادرات كالاهاي مجاز، فعاليت در منطقه آزاد كيش و همكاري با مديريت مناطق آزاد درخصوص فعاليت‌هاي تجاري تاسيس شده است.
پايگاه الكترونيكي : www.isacokish.ir

شركت كارت ايران خودرو

شرکت تجارت الکترونيک ايران خودرو براي راه‌اندازي سيستم کارت هوشمند براي ارايه خدمات به مشتريان ايران خودرو تاسيس شده است.

اين شركت در راستای تحقق سند چشم‌انداز بیست ساله کشور در جهت ارايه خدمات کارت هوشمند و تأمین ابزارهای الکترونیکی به متقاضیان این حوزه به ویژه گروه صنعتـــی ایران‌خــودرو قدم برداشته است و همگام با برنامه‌ها و استـراتژی خود اقــدام به اخذ مجــوز ارايه خدمـات (Payment Services Provider) P.S.P از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نموده است.

ارايه خدمات مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و اجرای پروژه‌های ملی IT در حوزه‌های مخابراتی، شبکه، سخت‌افزار و نرم‌افزار نیز در دستور کار این شرکت قراردارد.

از جمله این خدمات می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ارايه خدمات (Payment Services Provider)
  • ارايه خدمات در حوزه هاي شبکه ، سخت افزار و فن‌آوري اطلاعات

پايگاه الكترونيكي : http://www.ikec.ir