اخبار و رویدادها

در جهت تكريم مشتريان؛ بزرگ‌ترين جشنواره خدمات زمستاني در ايساكو كليد میخورد

۱ دی ۱۳۹۴

مدير عامل شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو ضمن بيان اين مطلب گفت: شركت ايساكو هر سال، طرح‌هايي چون طرح هواي پاك، بازديد موتور رايگان، بازديد زمستاني، بازديدهاي قبل از سفر، خدمت‌رسانیهاي ويژه در ايام خاص سال و … را در برنامه‌هاي خود داشته است و در زمستان امسال نيز طرح متفاوت «جشنواره برف» (بسته رايگان فصلي) را به صورت بسيار ويژه‌اي براي كسب حداكثري رضايت ذینفعان خود برگزار خواهد كرد.

رضا حسيني تشريح كرد: در اين جشنواره كه براي اولين بار و به سبكي نو برگزار میشود، دو بسته، تحت عنوان «بسته رايگان» و «بسته ويژه» به مشتريان ارائه خواهد شد. «بسته رايگان» شامل تعويض رايگان شمع موتور، مايع ضديخ و مايع شيشه‌شوي است كه مشتريان هيچ اجرتي براي دريافت اين خدمات پرداخت نخواهند كرد. در اين بسته در صورتي كه مشتري تعويض روغن را هم در نمايندگي انجام دهد، میتواند فيلتر روغن رايگان نيز دريافت نمايد.

وي افزود: در «بسته ويژه» ارائه بيش از صد قلم قطعات مصرفي با تخفيف 7 تا30درصدي و همچنين 10% تخفيف براي  اجرت تعويض قطعات در نظر گرفته شده است.

حسيني در ادامه افزود: از آن‌جايي كه مشتريان و نمايندگیهاي مجاز بزرگ‌ترين دارايي ما هستند، تمام تلاش خود را به كار بسته‌ايم تا يك رابطه دو سويه برد ـ برد را بين آن‌ها برقرار كنيم و علاوه بر مشتريان عزيز كه از اين طرح منتفع میشوند، نمايندگان ما هم بتوانند به شكل مناسبي از منافع جشنواره زمستاني بهره‌مند شوند. به همين خاطر طي اين برنامه خدمات گسترده رايگان و طرح‌هاي خاصي به مشتريان و نمايندگیهاي خود ارائه و در پايان طرح، پس از قرعه‌كشي جوايز ارزنده‌اي به مشاركت‌كنندگان به قيد قرعه و همزمان با جشن‌هاي دهه مبارك فجر اهداء خواهد شد.

وي در پايان گفت: همكاران ما در ايساكو همگام با اجراي طرح‌هاي نوين خدماتي سعي دارند، بهبود و تفاوت در ارائه خدمات را كه حق مشتريان است، اجراء و تكريم مشتريان را به معناي واقعي خود محقق نمايند.

735