اخبار و رویدادها

در راستاي تقويت فرهنگ پاسخگويي صورت گرفت: ارتباط مستقيم مديران خدمات پس از فروش ايران‌خودرو با مشتريان و نمايندگیها

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

مديران عامل شركت‌هاي خدمات پس از فروش ايران‌خودرو و امداد خودرو ايران، در راستاي آگاهي بيشتر از مشكلات نمايندگیها و مشتريان، به صورت مستقيم پاسخگوي تماس تلفني آن‌ها هستند.

شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو، با آگاهي از اين‌كه پاسخگويي به مشتريان يكي از مهم‌ترين اركانِ كسب رضايت و وفاداري مشتريان است، همواره بر ارتباط دو سويه با مشتريان تاكيد داشته و به صورت مستمر از طريق سامانه‌هاي پاسخگويي ايران‌خودرو و مديريت ارتباط با مشتريان آماده دريافت نظرات و موارد دارندگان محصولات ايران‌خودرو بوده است.

به گزارش روابط عمومي شركت ايساكو، در راستاي همين اقدام و براي دريافت مستقيم و بیواسطه آراء و نظرات، مديران عامل شركت خدمات خدمات پس از فروش ايران‌خودرو كه پيش از اين از طريق مديران بخش‌هاي مختلف در جريان كامل گزارش‌هاي ارتباطي قرار میگرفتند، راسا براي تحقق شعار «ايران‌خودرو، خودروساز پاسخگو» زمان مشخصي در هفته را به پاسخگويي مستقيم و تبادل نظر با مشتريان و شركاي تجاري تخصيص دادند.

مخاطبان اين تماس‌ها، دو دسته از ذینفعان حوزه خدمات پس از فروش خواهند بود؛ گروه اول مشترياني كه براي طرح موارد خود با سامانه 096440 تماس میگيرند و گروه دوم، صاحبان امتياز نمايندگیهاي شركت هستند كه پاسخگويي به آن‌ها و رفع مشكلاتشان، قطعا نقش به سزايي در جلب رضايت مشتريان نهايي خواهد داشت.

بنابراين گزارش، دبيرخانه دائم ستاد پاسخگويي ايساكو، در ارديبهشت ماه سال جاري، آغاز به فعاليت كرده و مسئوليت پيگيري تماس‌هاي تلفني را تا حصول نتيجه قطعي به عهده دارد، همچنين در پايان نتيجه اقدامات را به مخاطب اعلام خواهد كرد.

725