اخبار و رویدادها

در راستای اطلاع‌رسانی و ارتباط دو سویه با مشتریان؛ طرح بهاری ایساکو آغاز شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۵

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو طرحی با عنوان «شانه به شانه همراه شما تا بهار» را در بزرگ‌ترین مراکز تجاری و مال‌های منتخب کشور، در اسفند ماه سال جاری اجرایی می‌‌کند.

photo_2017-03-05_13-28-11

در این طرح همکاران ایساکو، از هفته سوم اسفند تا آغاز بهار 96، با حضور در باجه‌هایی در مراکز خرید منتخب تهران و برخی شهرستان‌ها، با مشتریان شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در خصوص فعالیت‌های این شرکت به ارتباط دو سویه و رو در رو خواهند پرداخت.

محورهای اطلاع‌رسانی این همکاران در خصوص طرح‌های خاص ایساکو، شیفت دوم نمایندگی‌ها و نمایندگی‌های منتخب اجرای آن، سامانه همراه ایساکو (ایساکو اپ)، طرح اتوکلیک و طرح بازدید قبل از سفر، جشنواره امداد نوروزی خواهد بود. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند سوال‌ها، انتقادها، پیشنهادهای خود را از این طریق با واحد بازرسی و ارتباط با مشتری این شرکت مطرح کنند.

این طرح در تهران و شهرستان‌هایی همچون کرج، تبریز، شیراز، مشهد و رشت به انجام می‌رسد و متصدیان شرکت در جایگاه‌های مشخص مراکز بزرگ خرید با مشتریان تعامل دو سویه خواهند داشت.

آخرین و جدیدترین طرح‌های ایساکو در حال حاضر، «طرح بازدید قبل از سفر» و سرویس فوری خودرو در محل «اتوکلیک» است که در این باجه‌های اطلاعاتی بیش از پیش به مشتریان گرامی معرفی خواهد شد.

680