اخبار و رویدادها

دوره‌‌هاي آموزش فني و تخصصي ايساكو در سنگال برگزار شد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

شركت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساكو)، در كشور سنگال، دوره‌های آموزشی فنی و تخصصی برگزار كرد.

بنابر گزارش روابط عمومی شركت ایساكو، شركت ایران‌خودرو و شركت سنیران‌اتو سنگال، چند سال است كه كارخانه مشتركی را در این كشور احداث كرده‌اند كه علاوه بر سنگال، بازار خودروهای گامبیا، مراكش و كشورهای منطقه غرب آفریقا (UEMOA) را هدف صادرات و مونتاژ محصولات ایران‌خودرو قرار داده است.

هدف اصلی فعالیت سنیران‌اتو، نوسازی ناوگان تاكسیرانی سنگال بوده و سالانه بین 10 تا 15 هزار دستگاه خودرو تولید میكند. همچنین خودروی دنا پلاس در حال حاضر به عنوان خودروی پلیس در اختیار نیروی پلیس و ریاست جمهوری این كشور قرار دارد.

بنابراین گزارش، در شهر داكار نمایندگیهای خدمات پس از فروش با استقرار سبد كامل محصولات ایران‌خودرو، در فضایی مناسب به  دارندگان این خودروها خدمات لازم را ارائه میكنند و با توجه به فراهم بودن بستر خدماتی در نمایندگیها، از جمله فضای نمایشگاهی، ایستگاه پذیرش، فضای تعمیرگاهی، انبار قطعات، سرویس سریع و… فضای مناسبی برای توسعه فراهم آورده است.

از این رو مدرسان مجرب مدیریت آموزش فنی شركت ایساكو، با حضور در این كشور در خصوص فناوریهای نوین خودروهای جدید، طی جلسات مستمر به نیروهای فنی نمایندگیهای شركت سنیران‌اتو آموزش‌های بسیار كامل و جامعی را ارائه دادند.

این آموزش‌ها به خصوص در مورد خودروهای دنا، دنا+، رانا و آریسان و در مورد سیستم‌های خودرو (گیربكس، ترمزABS، كولر، تعیلق و هیدرولیك) و امكانات نوین همچون ایموبلایزر، مالتی پلكس، آپشن‌های مختلف، موتور ملی EF7 و دستگاه‌های عیب‌یاب اجرا شد.

هدف اصلی برگزاری این دوره‌ها به روزرسانی و ارتقاء دانش فنی پرسنل شركت سنیران و بهره‌برداری از تاثیر آن در رضایت مشتریان و حفظ بازار در این منطقه بوده و از آن‌جا كه این شركت، ضمن ارتباط با بخش دانشگاهی سنگال توانسته نیروهای فنی كارآمد را جذب كند، این آموزش‌ها بسیار ثمربخش و مفید واقع شده است.