اخبار و رویدادها

دوره آموزشي ojt ایساکو در اصفهان

۱۳ خرداد ۱۳۹۶

دوره ojt با محوريت معرفي و عيب يابي سيستم توربو شارژ با حضور 14 كارشناس فني از نمايندگیهاي تحت پوشش دفتر منطقه‌اي اصفهان برگزار شد.

13

کارگاه‌های ojt به شکل مدون در شهرهای مختلف کشور و به منظور آموزش کارآموزان اجرا خواهد شد و هدف آن بالا بردن مهارت‌های حین کارِ کارشناسان نمایندگی‌ها است.

دوره آموزشی مذکور که این بار به ميزباني حمیدرضا آقاجان صاحب امتیاز نمايندگي 2041 اصفهان به اجرا در آمد، افزايش توان علمي و عملي كارشناسان فني و نحوه تشخيص عيوب در سايكلون، سيستم احتراق، نحوه عملكرد موتور توربو، سيستم روغن‌كاري و سيستم خنك كننده را مد نظر قرار داد. در بخش عملي نيز با استفاده از امكانات نمايندگي كارشناسان به بررسي و عيب بايي  خودروها پرداختند.

سامانه  توربو شارژر به منظور بهینه‌سازی احتراق، افزایش شتاب، بهبود عملکرد موتور و در نتیجه کاهش آلایندگی از طریق متراکم كردن هوای ورودی به موتور تعبيه شده است. اين سيستم در محصولات جديد ايران خودرو از جمله هايماي جديد و كيچر قرار داده شده و به‌زودي در خودروي دنا نیز به کار برده خواهد شد.

گفتنی است، این دوره‌ها در راستای تحقق برنامه عملياتي حوزه شبكه، افزايش مهارت کارشناسان نمايندگیهاي مجاز و  ارائه مطلوب خدمات به مشتريان تدارک دیده شده است.

740