اخبار و رویدادها

دوره آموزشي ojt ایساکو در اصفهان

۱۳ خرداد ۱۳۹۶

دوره ojt با محوریت معرفی و عیب یابی سیستم توربو شارژ با حضور 14 كارشناس فنی از نمایندگیهای تحت پوشش دفتر منطقه‌ای اصفهان برگزار شد.

13

کارگاه‌های ojt به شکل مدون در شهرهای مختلف کشور و به منظور آموزش کارآموزان اجرا خواهد شد و هدف آن بالا بردن مهارت‌های حین کارِ کارشناسان نمایندگی‌ها است.

دوره آموزشی مذکور که این بار به میزبانی حمیدرضا آقاجان صاحب امتیاز نمایندگی 2041 اصفهان به اجرا در آمد، افزایش توان علمی و عملی كارشناسان فنی و نحوه تشخیص عیوب در سایكلون، سیستم احتراق، نحوه عملكرد موتور توربو، سیستم روغن‌كاری و سیستم خنك كننده را مد نظر قرار داد. در بخش عملی نیز با استفاده از امكانات نمایندگی كارشناسان به بررسی و عیب بایی  خودروها پرداختند.

سامانه  توربو شارژر به منظور بهینه‌سازی احتراق، افزایش شتاب، بهبود عملکرد موتور و در نتیجه کاهش آلایندگی از طریق متراکم كردن هوای ورودی به موتور تعبیه شده است. این سیستم در محصولات جدید ایران خودرو از جمله هایمای جدید و كیچر قرار داده شده و به‌زودی در خودروی دنا نیز به کار برده خواهد شد.

گفتنی است، این دوره‌ها در راستای تحقق برنامه عملیاتی حوزه شبكه، افزایش مهارت کارشناسان نمایندگیهای مجاز و  ارائه مطلوب خدمات به مشتریان تدارک دیده شده است.