اخبار و رویدادها

در راستای ارتقای خدمات پس از فروش ایران‌خودرو:

دوره آموزشیOJT ایساکو در بندرعباس برگزار شد

۲۱ دی ۱۳۹۸

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به منظور ارتقا دانش فنی و تخصصی شبکه نمایندگی‌ها، دوره تخصصی آموزشی خودرو هایما را در دی ماه سال جاری به‌صورت OJT (آموزش در محل)، در شهر بندرعباس و با همکاری دفتر منطقه‌ای ایساکو کرمان اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو این دوره با محوریت عیب‌یابی سیستماتیک برای خودرو هایما و مباحث مالتی پلکس با حضور کارشناسان فنی نمایندگی‌های منتخب استان هرمزگان برگزار شد.

بنابراین گزارش هدف برگزاری دوره مذکور ارتقاء دانش و سطح مهارت نمایندگی‌های استان در خصوص خودرو هایما، آشنایی با روند عیب‌یابی، کار عملی با دستگاه عیب‌یاب(KT700)، برطرف نمودن نقاط ضعف علمی و عملی در خصوص ایرادهای شایع و آماده‌سازی کامل نمایندگی‌های پایلوت این خودرو عنوان شده است.

در دوره آموزشی مذکور که توسط مدیریت آموزش فنی شرکت ایساکو و در شهر بندرعباس به میزبانی نمایندگی ۴۳۱۴ به اجرا درآمد، علاوه بر آموزش‌های فوق دوره عیب‌یابی ویژه سرپرستان برقکار با معرفی سیستم‌های نوین، چگونگی تشخیص عیوب، جزئیات پیکره‌بندی نودها، سیستم مالتی پلکس SMS و کروز، تشریح ۲۰ عیب جدید و بررسی اطلاعیه‌ها همراه با کار عملی برگزار شد.

گفتنی است کارگاه‌های OJT چند سال است که توسط شرکت ایساکو، به شکل مدون در شهرهای مختلف کشور و در راستای تحقق برنامه عملیاتی حوزه شبکه، افزایش مهارت کارشناسان نمایندگی‌های مجاز و  ارائه خدمات مطلوب به مشتریان تدارک دیده شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#خدمات_پس_از_فروش #ایساکو #خدمات_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_خودرو  #لوازم_یدکی #تهیه_توزیع_قطعات_و_لوازم_یدکی_ایران_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_ایرانخودرو #تامین_قطعات_تضمین_خدمات #خدمات_پس_از_فروش_ایران_خودرو #ایران_خودرو #ایرانخودرو #قطعه_خودرو #قطعات_خودرو #تعمیرگاه #نمایندگی_ایرانخودرو #تعمیرگاه_ایرانخودرو #مقام_اول_خدمات_پس_از_فروش#اندروید #اپل #اپلیکیشن_PWA #اپلیکیشن_وب #اپلیکیشن_وب_ایساکو #وب_اپلیکیشن_ایساکو #نوبت_دهی #امداد #درخواست_امداد #اتوکلیک #آموزش #آموزش_ایساکو

745