اخبار و رویدادها

دومین دوره از مسابقات مهارت فنی نمایندگی های مجاز ایساکو آغاز شد

۷ مرداد ۱۳۹۶

دومین دوره مسابقات مهارت فنی نمایندگی های مجاز شرکت ایساکو امروز آغاز شد. این دوره از مسابقات در هفته دوم مرداد ماه که در تقویم شرکت ایساکو به نام «هفته مهارت» نام‌گذاری شده برگزار می شود و تا پایان این هفته ادامه خواهد داشت.

248278

دومین دوره از مسابقات مهارت فنی نمایندگی های مجاز شرکت ایساکو امسال در دو مرحله برگزار می شود. مرحله آغازین این مسابقات در تیر ماه سال جاری در کلیه دفاتر منطقه‌ای برگزار و مرحله نهایی آن نیز از امروز و همزمان با «هفته مهارت» در مرکز آموزش فنی شرکت ایساکو  در تهران آغاز شد.

این مسابقات با هدف بررسی و ارتقاء مهارت و دانش تئوری و عملی پرسنل نمايندگیهاي مجاز ایران‌ خودرو برگزار می شود. در دومین دوره از مسابقه مهارت فنی نمایندگی ها که مرحله دوم آن امروز آغاز گردید 22 نفر از منتخبین در 11 گروه دو نفره از 11 دفتر منطقه ای ایساکو به مسابقه می پردازند که از میان آنها سه گروه برتر انتخاب شده و در نهایت از 6 نفر از شرکت کنندگان تقدیر خواهد شد.

آزمون تئوری کلیه شرکت کنندگان مسابقه مهارت فنی نمایندگی های ایساکو سال گذشته به صورت سراسری برگزار شده و در این دوره صرفا مسابقات به صورت مهارتی برگزار می شود.

کلیه گروه های شرکت کننده طی دو روز باید 6 ایستگاه را که شامل ایستگاه های انژکتور، سیستم ترمزABS، توربوشارژ، گیبرکس اتوماتیک AL4، موتور ملی EF7 و گیربکس و کلاچ است را طی کنند و نمره ای را به شکل تیمی در هر مرحله بدست می آورند و درنهایت گروه های اول تا سوم مشخص خواهند شد.

در هر ایستگاه کاری، گروهها در مجموع 40 دقیقه فرصت دارند تا عیوبی که در خودروها گذاشته شده، شناسایی و رفع ایراد کرده و خودرو را سالم به ایستگاه تحویل دهند.

در دومین دوره از مسابقات مهارت فنی نمایندگی های مجاز ایساکو که به صورت مهارت محور برگزار می شود، طی امروز و فردا بین مکانیک های برتر کل کشور برگزار می شود و روزهای دوشنبه و سه شنبه برقکارهای منتخب کل کشور مسابقه داشته و در چهارشنبه و پنج شنبه نیز مسابقه کارشناسان فنی نمایندگی ها برگزار می شود و روز پنج شنبه بعد از ظهر نیز اختتامیه هفته مهارت و اهدا جوایز تیم کارشناسان فنی برگزار می گردد.

780