اخبار و رویدادها

مديرعامل ايساكو خبرداد:

ركورد جديد كاهش زمان انتظار امداد خودرو ايران ثبت شد

۷ فروردین ۱۳۹۸

با گذشت هفت روز از اجراي جشنواره خدمات نوروزي ايران‌خودرو و در راستاي اجرای مسئوليت‌هاي اجتماعي، امدادگران اين شركت به ۱۳۴۳ خودروی غیر ایران‌خودرویی در شهرها و جاده‌های کشور خدمات ارائه دادند.

به گزارش ايكو پرس، سيدرضا حسيني مديرعامل شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو (ايساكو)‌ با بيان اين مطلب گفت:‌ اين ميزان امدادرساني به دارندگان محصولات سایر خودروسازان نسبت به سال گذشته ۵۱ درصد رشد داشته است.

وي از ارائه خدمات امدادي به ۲۴ هزار و ۸۳۴ دستگاه خودرو از ۲۶ اسفند ماه تا پنجم فروردين ماه ۹۸ در جاده‌ها و شهرهاي كشور خبرداد و افزود: ٧٣ درصد اين خدمات به‌صورت باليني و در محل انجام شد و حدود ۲۳ درصد منجر به حمل شد.

وی با بیان اینکه مراجعه به نمایندگی‌ها و تعمیرگاه ها در ایام نوروز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، گفت: افزایش استفاده مشتریان از خدمات استاندارد نمایندگی‌های مجاز، پیش از آغاز سفرها نیاز به مراجعه به تعمیرگاه‌ها در تعطیلات امسال را کاهش داده و در مجموع تعداد خدمات گارانتي و وارانتي به ۱۹ هزار و ۱۷۲ دستگاه خودرو دراين ايام رسيده است.

مديرعامل ايساكو اظهارداشت: میانگین زمان انتظار ارائه خدمات امداد خودرو ایران با سه درصد كاهش به ٢٤.٤٩ دقيقه رسيد که ركورد جديدي در این حوزه بوده است. این کاهش زمان انتظار در نتیجه برنامه‌ریزی‌های هدفمند و در راستای اقدامات امداد خودرو ایران با هدف هوشمندسازی خدمات امدادی صورت گرفته است.

وي با اشاره به مدت زمان انجام تعميرات به طور متوسط در ۱.۲ روز و کاهش ٣٢ درصدی زمان آن نسبت به مدت مشابه گفت: ‌٣٢درصد از درخواست‌هاي امدادي از خارج شهرها و از جاده‌ها صورت گرفته است.

حسيني تصريح كرد: جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو، از ۲۶ اسفنده ماه آغاز وتا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه دارد. در مدت زمان اجرای آن، ۲۶۵ نمایندگی به صورت یک شیفت یا دو شیفت و ۱۲۲ فروشگاه مجاز عرضه لوازم یدکی ایساکو، به مردم عزیز خدمت‌رسانی مي كنند.

در پایان لازم به ذکر است این شرکت با توجه به شرایط بحرانی و سیل اخیر کشیک‌های فوق‌العاده‌ای را علاوه بر برنامه تدوین شده در خصوص جشنواره امداد نوروزی، برای امدادرسانی به هموطنان سیل‌زده به این مناطق اعزام کرده و این اکیپ‌ها همچنان برای هر گونه خدمت در این شهرها مستقر هستند‌.

732