اخبار و رویدادها

غرب تهران تحت پوشش اتوکلیک ایساکو

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو)، طرح خدمت فوری در محل یا اتوکلیک، پس از آغاز به کار در منطقه ونک پارک تهران و شهرک اکباتان، در حال حاضر منطقه غرب تهران را تحت پوشش قرار داده است.

IMG_0238

بنابراین گزارش، شرکت ایساکو به منظور تامین آسایش و افزایش میزان رضایت‌مندی مشتریان، این خدمت را در اختیار آن‌ها قرار داده و دارندگان محصولات ایران‌خودرو پس از نصب سامانه همراه (ایساکو اپ) بر روی گوشی‌های تلفن هوشمند خود می‌توانند با ثبت درخواست سرویس فوری در محل از خدمات اتوکلیک با 20% تخفیف بهره‌مند شوند.

مشتریان گرامی علاوه بر نصب سامانه همراه ایساکو از طریق کافه بازار و اپ‌استور، در حال حاضر می‌توانند با مراجعه به مرکز خرید تیراژه و باجه «شانه به شانه همراه شما تا بهار» ضمن تعامل دوسویه با مسئولین ایساکو، این سامانه را از طریق اینترنت پرسرعت این شرکت بر روی گوشی خود نصب کرده و در صورت نیاز در خصوص نحوه کار آن آموزش‌های لازم را دریافت کنند.

گفتنی است، شرکت ایساکو با راه‌اندازی طرح اتو کلیک در نظر دارد ارایه خدمات به مشتریان را به کمترین زمان ممکن کاهش دهد. خدمات این سامانه در حال حاضر شامل تعویض روغن، فیلتر هوا، تنظیم باد و… در دو شیفت کاری از 8 صبح تا 22 می‌باشد.

همان‌طور که در خبرهای پیشین اطلاع‌رسانی شده بود، این سرویس به زودی در تمام مناطق تهران و پس از آن، سایر استان‌ها در دسترس خواهد بود.

737