ایساکو کارت (فروش اعتباری)

فروش اعتباری خدمت و قطعه به كاركنان نهادها و سازمان ها

دردنیای امروزداشتن منابع انسانی کارآمد و با انگیزه و هم‌چنین حفظ و توسعه آن یکی از مهم‌ترین عوامل‌ موفقیت برای رسیدن به اهداف هر سازمان است.

اما همیشه این سوال مطرح میشود كه چه عواملی تضمین کننده ایجاد نیرویی کارآمد و علاقمند در سازمان‌ها است؟

از آن‌ جاییكه ارایه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان، شرکت‌های کوچک و بزرگ محسوب می شود امروزه مدیران خوش‌فکر و آینده نگر ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانند و به خوبی دریافته‌اند که ارایه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد.

ایساكو و خدمتی نوین

ایساکو همواره در صدد است با اجرای طرح های نوین، ارتباطی منسجم را با مشتریان خود برقرار کند. در راستای این موضوع و با توجه به اعلام نیاز سازمان های مختلف برآن شدیم تا طراحی و پیاده سازی طرح فروش اعتباری قطعات یدکی و خدمات مرتبط با محصولات گروه صنعتی ایران خودرو،گام به سوی ارایه خدمات رفاهی جدید برای کارکنان سازمان ها و نهادها برداشته است که این خدمت نوین از طریق کارت های الکترونیک تحت عنوان “ایساکو کارت“در بستر یکپارچه سیستمی – بانکی مستقر در نمایندگی ها و فروشگاه های خدمات پس از فروش ایران خودرو قابل ارایه می باشد.

پرسنل سازمان طرف قراداد در صورت نیاز به قطعات اصلی خودرو با داشتن ایساكو كارت و با میزان اعتبار از قبل تعیین شده (تاسقف پانصد هزار، یک‌میلیون، یک‌میلیون و پانصدهزار و دو میلیون تومان) به شبكه مجاز فروشگاه‌ها و نمایندگیهای ایساکو مراجعه و با استفاده از این كارت در کارت‌‌خوان‌های خاصی كه بدین منظورتعبیه شده است، نسبت به خرید قطعات، بدون پرداخت وجه و بدون احتساب هرگونه کارمزد و بهره‌ای اقدام نمایند.

بازپرداخت خرید‌های مذكور با توجه به توافقات فیمابین به صورت اقساط از حقوق دارندگان كارت كسر و از طریق بانك عامل به حساب شركت خدمات دهنده واریز می‌گردد.

در واقع این مبلغ در قالب وام خرید قطعات خودرو به مشتریان ارایه می‌شود در حالی که هیچ كارمزدی به آن تعلق نخواهد گرفت.

تاکید می‌شود مشتریان برای استفاده از بندهای مورد قرارداد و خرید با کارت اعتباری «ایساکو کارت» هیچ پول نقدی پرداخت نخواهند كرد، بلکه با استفاده از اعتباری که شرکت ایساکو برای ایشان در نظر گرفته است، ابتدا خرید کرده و سپس اقساط وجه از حقوقشان کسر خواهد شد.

نحوه عقد قرارداد جهت دریافت خدمات ایساکو کارت

سازمان‌ها و نهاد ها در صورت تمایل به عقد قرارداد دریافت خدمات ایساکو کارت میتوانند از روش‌های زیر با ما در ارتباط باشند:

مراجعه حضوری : تهران ،کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص کرج (شهید لشکری) ، شرکت ایساکو

ایمیل جهت ارسال مدارك : creditcard@isaco.ir

تماس تلفنی : ۴۴۹۰۷۹۹۳- ۰۲۱