ایساکو کارت (فروش اعتباری)

فروش اعتباري خدمت و قطعه به كاركنان نهادها و سازمان ها

دردنیای امروزداشتن منابع انسانی کارآمد و با انگیزه و هم‌چنین حفظ و توسعه آن یکی از مهم‌ترین عوامل‌ موفقیت برای رسیدن به اهداف هر سازمان است.

اما هميشه اين سوال مطرح میشود كه چه عواملي تضمین کننده ایجاد نیرویی کارآمد و علاقمند در سازمان‌ها است؟

از آن‌ جايیكه ارايه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان، شرکت‌های کوچک و بزرگ محسوب می شود امروزه مدیران خوش‌فکر و آينده نگر ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانند و به خوبی دریافته‌اند که ارايه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد.

ايساكو و خدمتي نوين

ایساکو همواره در صدد است با اجرای طرح های نوین، ارتباطی منسجم را با مشتریان خود برقرار کند. در راستای این موضوع و با توجه به اعلام نیاز سازمان های مختلف برآن شدیم تا طراحی و پیاده سازی طرح فروش اعتباری قطعات یدکی و خدمات مرتبط با محصولات گروه صنعتی ایران خودرو،گام به سوی ارایه خدمات رفاهی جدید برای کارکنان سازمان ها و نهادها برداشته است که این خدمت نوین از طریق کارت های الکترونیک تحت عنوان “ایساکو کارت“در بستر یکپارچه سیستمی – بانکی مستقر در نمایندگی ها و فروشگاه های خدمات پس از فروش ایران خودرو قابل ارایه می باشد.

پرسنل سازمان طرف قراداد در صورت نياز به قطعات اصلی خودرو با داشتن ايساكو كارت و با میزان اعتبار از قبل تعیین شده (تاسقف پانصد هزار، یک‌میلیون، یک‌میلیون و پانصدهزار و دو میلیون تومان) به شبكه مجاز فروشگاه‌ها و نمايندگیهای ایساکو مراجعه و با استفاده از اين كارت در کارت‌‌خوان‌هاي خاصي كه بدين منظورتعبيه شده است، نسبت به خريد قطعات، بدون پرداخت وجه و بدون احتساب هرگونه کارمزد و بهره‌اي اقدام نمايند.

بازپرداخت خريد‌هاي مذكور با توجه به توافقات فیمابين به صورت اقساط از حقوق دارندگان كارت كسر و از طريق بانك عامل به حساب شركت خدمات دهنده واريز می‌گردد.

در واقع این مبلغ در قالب وام خرید قطعات خودرو به مشتریان ارايه می‌شود در حالی که هیچ كارمزدي به آن تعلق نخواهد گرفت.

تاکید می‌شود مشتریان برای استفاده از بندهای مورد قرارداد و خرید با کارت اعتباری «ایساکو کارت» هیچ پول نقدی پرداخت نخواهند كرد، بلکه با استفاده از اعتباری که شرکت ایساکو برای ایشان در نظر گرفته است، ابتدا خرید کرده و سپس اقساط وجه از حقوقشان کسر خواهد شد.

نحوه عقد قرارداد جهت دریافت خدمات ایساکو کارت

سازمان‌ها و نهاد ها در صورت تمايل به عقد قرارداد دریافت خدمات ایساکو کارت میتوانند از روش‌های زير با ما در ارتباط باشند:

مراجعه حضوری : تهران ،کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص کرج (شهید لشکری) ، شرکت ایساکو

ايميل جهت ارسال مدارك : creditcard@isaco.ir

تماس تلفنی : ۴۴۹۰۷۹۹۳- ۰۲۱