اخبار و رویدادها

برای سومین سال متوالی در شرکت ایساکو صورت گرفت:

مسابقات «روز مهارت فنی» پرسنل نمایندگی‌‌های ایران‌خودرو برگزار شد

۶ مهر ۱۳۹۸

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، در راستای سنجش رشد و ارتقای دانش و مهارت فنی کارکنان نمایندگی‌های  ایران‌خودرو در حوزه خدمات پس از فروش، مسابقات «روز مهارت فنی» را برای سومین سال متوالی در این شرکت برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، مدیریت آموزش فنی این شرکت، در روزهای سوم و چهارم مهر ماه سال جاری، برنامه‌ای را با عنوان Technical Day برای کارشناسان فنی برتر در زمینه برق خودرو و با مشارکت نمایندگان شرکت بوش اجرا کرد.

این مسابقات در چهارچوب طرح‌های مهارت‌سنجی عملی برگزار شد و هدف از اجرای آن بررسی وضعیت و ارتقای مهارت کارشناسان نمایندگی‌ها در سطح کشور، ایجاد انگیزه برای مشارکت در موضوعات تخصصی و همچنین تبادل اطلاعات پرسنل فنی با شبکه خدمات عنوان شده است.

مسابقه مذکور در ۶ ایستگاه کاری مهارت‌سنجی و با تکیه بر رفع ایرادهای برقی و عیوب شبیه‌سازی شده در خودروهای گروه صنعتی ایران‌خودرو طی دو روز اجرا شد. برنامه روز اول بر اساس تحلیل مشارکتی، مهندسی عیوب و آموزش تخصصی بود و در روز دوم نیز مسابقه مهارت در عیب‌یابی و رفع ایرادها برگزار شد.

بنابراین گزارش، معیارهای امتیازدهی مسابقه بر اساس مواردی همچون عیب‌یابی طبق دستورالعمل ارائه شده، میزان آشنایی با خودروهای مورد نظر، مهارت و دقت در حین کار، توانایی کار با ابزار مخصوص و عمومی و دستگاه‌های عیب‌یاب و شبیه‌ساز، زمان انجام کار، رعایت ایمنی و استاندارد، استفاده از اطلاعات مستندات آموزشی و فنی، پاسخ به سوالات در خصوص تشریح فرآیند عیب‌یابی و  ارائه گزارش کار بوده است.

گفتنی است شرکت ایساکو به منظور ارتقاء و بررسی سطح دانش فنی و تخصصی و بهبود عملکرد کارشناسان نمایندگی‌ها، به صورت مداوم آموزش، آزمون و مسابقات فنی را در برنامه سالانه خود دارد و هدف نهایی از این آموزش‌ها و پایش‌ها، ارتقا روزافزون کیفیت ارائه خدمات و افزایش روزافزون رضایت مشتریان عنوان شده است.

نتایج اعلام شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد که به صورت ماهیانه منتشر می‌شود نیز نشان می‌دهد اجرای طرح‌های مختلف در ایساکو در راستای ارتقای دانش پرسنل در حوزه‌های مختلف اثربخش بوده و این تلاش‌ها بهبود مستمر در این شرکت در مسیر افزایش رضایت مشتریان را در پی داشته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#خدمات_پس_از_فروش #ایساکو #خدمات_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_خودرو  #لوازم_یدکی #تهیه_توزیع_قطعات_و_لوازم_یدکی_ایران_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_ایرانخودرو #تامین_قطعات_تضمین_خدمات #خدمات_پس_از_فروش_ایران_خودرو #ایران_خودرو #ایرانخودرو #قطعه_خودرو #قطعات_خودرو #تعمیرگاه #نمایندگی_ایرانخودرو #تعمیرگاه_ایرانخودرو #مقام_اول_خدمات_پس_از_فروش#اندروید #اپل #اپلیکیشن_PWA #اپلیکیشن_وب #اپلیکیشن_وب_ایساکو #وب_اپلیکیشن_ایساکو #نوبت_دهی #امداد #درخواست_امداد #اتوکلیک

 

792