اخبار و رویدادها

نشست مدیران نمایندگی‌های تازه تاسیس شرکت ایساکو برگزار شد

۲۶ آذر ۱۳۹۶

اولین نشست صاحبان امتیاز نمایندگی‌های تازه تاسیس، شرکت ایساکو در  آذر ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ایساکو، این نشست به منظور آشنائی بیشتر صاحبان امتیاز در خصوص احداث نمایندگی مطابق با استانداردهای گروه صنعتی ایران‌‌خودرو و شرکت ایساکو برگزار شد و طی آن توضیحات کاملی توسط همکاران مهندسی ایساکو در خصوص تخصیص فضاهای مورد نیاز، انتخاب ابزار آلات، تجهیزات و خرید مناسب به شرکت‌کنندگان ارائه شد.

در نشست مذکور از صاحبان امتیاز نمایندگی‌هایی که پیشرفت فیزیکی احداث نمایندگی‌ آن‌ها بیش از 40درصد بود، دعوت به عمل آمد و ضمن تقدیر و تکریم از ایشان، مشاوره‌های لازم در خصوص نحوه افزایش مناسب ظرفیت پذیرش مشتریان، مزایای همکاری به شرکت ایران‌خودرو و ایساکو به عنوان نمایندگی مجاز و اجرای استانداردهای شرکت ایکاپ نیز توضیحات لازم داده شد.

 پس از پایان این جلسه نیز حاضرین در دو نمایندگی 5099 و 1067 حضور یافتند و به صورت عملی و میدانی از نزدیک با جزییات کامل ملزومات یک نمایندگی آشنا شدند؛ همچنین مواردی که عدم رعایت آن مشکلاتی را برای نمایندگی ایجاد می‌کند نیز برای ایشان  تشریح شد.

از مزایای برگزاری این نشست، بحث و گفتگو در خصوص اقدامات صورت گرفته در بین صاحبان امتیاز بود که باعث تبادل تجربیات و آگاهی حاضرین شد.

در پایان این گردهمایی دفترچه راهنمای جامع از احداث تا پیش‌بینی امکانات و تجهیز کامل نمایندگی در اختیار مخاطبین قرار گرفت.

گفتنی است این همایش در سالن‌های همایش‌های خوارزمی ایساکو و با حضور 19 صاحب امتیاز برگزار شد.

 

746