اخبار و رویدادها

همزمان با برگزاري همايش بزرگ صنعت خودرو؛ ايساكو در نمايشگاه خودرو تهران حاضر شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي ايساكو، اين شركت با رويكردي متفاوت و سبكي نو در نمايشگاه خودرو كه پس از سال‌ها در شهر تهران برگزار میشود، دستاوردهاي فعلي و برنامه‌هاي آتي خود را در معرض ديد عموم قرار داد.

IMG_0282

شاخصه ويژه اين نمايشگاه، برگزاري آن همزمان با همايش بزرگ صنعت خودرو و حضور شركت‌هاي مطرح از كشورهاي مختلف دنياست كه امكان بازديد از پيشرفت‌هاي صنعت خودرو كشور را به صورت متمركز به بازديدكنندگان داخلي و بين‌المللي میدهد كه اين مساله میتواند زمينه‌ساز رقابت در حوزه‌هاي متنوع براي شركت‌كنندگان و براي ايساكو باعث افزايش سهم بازار شود.خرید دوربین عکاسی

گفتني است، شركت ايساكو به همراه شركت‌هاي تابعه، شامل شركت امداد و كارت ايران خودرو و دو نمايندگی مجاز 1707 و 4002 كه در سطح كشور جزو برترين‌ها هستند در اين نمايشگاه شركت میكند و همچون نمايشگا‌ه‌هاي پيشين تاكيد ويژه‌اي بر آشنايي بازديدكنندگان با قطعات اصلي دارد.

همچنين اين شركت، با حضور حوزه‌هاي بازارابي و فروش، انبار و بسته‌‌بندي، ارتباط با مشتريان، فناوري اطلاعات، مركز پاسخگويي ايران‌خودرو و شبكه خدمات پس از فروشِ خود، اهداف و خدمات متفاوتي را دنبال و ارائه میكند. از جمله اين برنامه‌ها برگزاري كلاس آموزشي روزانه براي بازديدكنندگان، طبق تقويم واحد آموزش فني است. همچنين حوزه جديد «دانايي» با هدف افزايش سطح دانش فني و خدماتي عموم مردم، براي اين‌ نمايشگاه برنامه‌ريزي شده است.

بديهي است با توجه به حضور شركت‌هاي خارجي، تبادل اطلاعات و تدوين برنامه‌هاي صادراتي و بازارهاي برون‌مرزي در دوران پسا تحريم، از اهداف مهم ايساكو از حضور در اين نمايشگاه است.

در اين نمايشگاه ايساكو از سامانه همراه (اپليكيشن) خود در حوزه خدمات پس از فروش رونمايي كرد. همچنين شركت كارت ايران‌خودرو از شركت‌هاي تابعه ايساكو نيز، در حضور رييس جمهور محترم از یکی از امکانات جدید خود تحت عنوان «تاکسی هوشمند (آلفا تاکسی)» پرده‌برداري كرد. گفتني است وزير صنعت و برخي از نمايندگان مجلس نيز از غرفه ايساكو ديدن كردند.

IMG_0151

744