اخبار و رویدادها

همزمان با برگزاري همايش بزرگ صنعت خودرو؛ ايساكو در نمايشگاه خودرو تهران حاضر شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی ایساكو، این شركت با رویكردی متفاوت و سبكی نو در نمایشگاه خودرو كه پس از سال‌ها در شهر تهران برگزار میشود، دستاوردهای فعلی و برنامه‌های آتی خود را در معرض دید عموم قرار داد.

IMG_0282

شاخصه ویژه این نمایشگاه، برگزاری آن همزمان با همایش بزرگ صنعت خودرو و حضور شركت‌های مطرح از كشورهای مختلف دنیاست كه امكان بازدید از پیشرفت‌های صنعت خودرو كشور را به صورت متمركز به بازدیدكنندگان داخلی و بین‌المللی میدهد كه این مساله میتواند زمینه‌ساز رقابت در حوزه‌های متنوع برای شركت‌كنندگان و برای ایساكو باعث افزایش سهم بازار شود.خرید دوربین عکاسی

گفتنی است، شركت ایساكو به همراه شركت‌های تابعه، شامل شركت امداد و كارت ایران خودرو و دو نمایندگی مجاز 1707 و 4002 كه در سطح كشور جزو برترین‌ها هستند در این نمایشگاه شركت میكند و همچون نمایشگا‌ه‌های پیشین تاكید ویژه‌ای بر آشنایی بازدیدكنندگان با قطعات اصلی دارد.

همچنین این شركت، با حضور حوزه‌های بازارابی و فروش، انبار و بسته‌‌بندی، ارتباط با مشتریان، فناوری اطلاعات، مركز پاسخگویی ایران‌خودرو و شبكه خدمات پس از فروشِ خود، اهداف و خدمات متفاوتی را دنبال و ارائه میكند. از جمله این برنامه‌ها برگزاری كلاس آموزشی روزانه برای بازدیدكنندگان، طبق تقویم واحد آموزش فنی است. همچنین حوزه جدید «دانایی» با هدف افزایش سطح دانش فنی و خدماتی عموم مردم، برای این‌ نمایشگاه برنامه‌ریزی شده است.

بدیهی است با توجه به حضور شركت‌های خارجی، تبادل اطلاعات و تدوین برنامه‌های صادراتی و بازارهای برون‌مرزی در دوران پسا تحریم، از اهداف مهم ایساكو از حضور در این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه ایساكو از سامانه همراه (اپلیكیشن) خود در حوزه خدمات پس از فروش رونمایی كرد. همچنین شركت كارت ایران‌خودرو از شركت‌های تابعه ایساكو نیز، در حضور رییس جمهور محترم از یکی از امکانات جدید خود تحت عنوان «تاکسی هوشمند (آلفا تاکسی)» پرده‌برداری كرد. گفتنی است وزیر صنعت و برخی از نمایندگان مجلس نیز از غرفه ایساكو دیدن كردند.

IMG_0151