اخبار و رویدادها

همزمان با رويكردهاي نوين ايساكو صورت گرفت؛ تبيين جايگاه مشتري در حوزه مركز تماس و پذيرش ايران خودرو

۱۴ آذر ۱۳۹۴

شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو، مدتي است، سبك نويني در خدمت‌رساني به مشتريان در پيش گرفته و با تشكيل كارگروه‌ها، همايش‌ها و نشست‌هاي مختلف، سعي دارد، نقاط بهبود را به نقاط قوت تبديل كند. اين شركت در اولين گام، رويكرد خود را از مشتریمداري به مشترینوازي تغيير داده است.

hamayeshpasokh

در همين راستا، سمينار «تبيين جايگاه مشتري در مركز تماس و پذيرش‌» با حضور چند تن از مسئولين و مديران ارشد شركت‌هاي ايران‌خودرو، ايساكو و امداد خودرو و جمعي از كارشناسان مركز تماس و پذيرش برگزار شد و راهكارهاي جديدي در خصوص بهبود روش‌هاي خدمت رساني و افزايش شاخص رضايت مشتري مورد بررسي قرار گرفت.

در اين جلسه، مديرعامل شركت ايساكو پيشنهاد كرد كه با توجه به تغيير رويه شركت ايساكو در برنامه‌هاي پيش رو، نام «مركز تماس» به «مركز پاسخگويي» تغيير كند.

سيدرضا حسيني با تاكيد بر ارزش والاي مشتري در زنجيره ارزش، اظهار كرد: بر اساس آموخته‌هاي ملي و مذهبي، مشتريان حكم مهمان ما را دارند و مشترینوازي و ايجاد رضايت‌مندي قلبي اولين وظيفه ما در قبال آنها است.

حسيني ادامه داد: در دنياي تجارتي امروز، با سلايق جديد و هوشمندي بسيار بالاي مشتريان مواجه هستيم و براي حفظ پيروزمندانه كسب و كار خود بايد براي اين انديشه جديد، برنامه‌هاي تازه‌اي داشته باشيم و روش ما بايد بر اساس نياز و خواست مشتري هماهنگ و دگرگون شود.

وي گفت: رضایت مشتری از خدمات به معنی تامین خواسته مشتری و احتیاجات و انتظارات او به گونه‌ای درست و بیعیب و نقص در همان زمان و همان مکان و با همان قیمتی است که با مشتری توافق شده است.

مديرعامل ايساكو اظهار كرد: شبكه خدمات پس از فروش ايران‌خودرو از لحاظ تجهيزات، فضاي تعميرگاهي و سهم بازار اين توانايي را دارد كه به حداكثر اين رضايت‌مندي دست پيدا كند؛ اما مكمل و نيروي محركه اين شبكه مجهز، برخورد مناسب با مشتري تا حصول اطمينان از رضايت و اشتياق اوست.

در اين سمينار، آموزش‌هاي مفيد و برنامه‌هاي انگيزشي در خصوص پاسخگويي مناسب‌تر به مشتريان به كارشناسان ارائه شد.

687