اخبار و رویدادها

همزمان با فرا رسيدن اربعين سالار شهدا؛ ايساكو آماده خدمت رساني به زائرين كربلاي حسيني شد

۱۴ آذر ۱۳۹۴

طرح خدمت رساني به زائرين عتبات شريف عاليات در نمايندگیهاي منتخب مجاز ايران خودرو در استان‌هاي ايلام و خوزستان كليد خورد.

شبكه خدمات پس از فروش شركت ايساكو اعلام كرد، به منظور آسايش خاطر راهيان كربلاي معلا، تعدادي از نمايندگیهاي دفاتر منطقه‌اي همدان و اهواز كه در مجاورت شهرهاي مرزي از جمله مهران، چذابه و شلمچه قرار دارند، از سه‌شنبه، دهم، تا شنبه، چهاردهم آذر ماه به صورت كشيك، آماده خدمت‌رساني شدند.

31 نمايندگي مجاز ايران‌خودرو با در اختيار داشتن تجهيزات، قطعات و لوازم يدكي مورد نياز، كاروان اربعين حسيني را همراهي خواهند كرد و با برنامه‌ريزیهاي صورت گرفته، نهايت تلاش خود را خواهند كرد كه زائرين در اسرع وقت به سفر معنوي خود ادامه دهند.

گفتني است اين شركت از نيمه دوم سال جاري، با رويكردي متفاوت و در مسير تسهيل فرآيندهاي منتج به مشترینوازي اقدام به تشكيل كارگروه‌هاي تخصصي، از جمله خدمات پس از فروش، تامين و بازرگاني كرده است و يكي برنامه‌هاي اين كارگروه‌ها برنامه‌ريزي براي طرح‌هاي جديد و جذاب براي مشتريان است. شركت خدمات پس از فروش ايران‌خودرو، هر سال، طرح‌هايي چون طرح هواي پاك، بازديد موتور رايگان، طرح بازديد زمستاني، بازديدهاي قبل از سفر، خدمت‌رسانیهاي ويژه در ايام خاص سال و … را در برنامه‌هاي خود داشته است.

688