اخبار و رویدادها

همزمان با فرا رسيدن اربعين سالار شهدا؛ ايساكو آماده خدمت رساني به زائرين كربلاي حسيني شد

۱۴ آذر ۱۳۹۴

طرح خدمت رسانی به زائرین عتبات شریف عالیات در نمایندگیهای منتخب مجاز ایران خودرو در استان‌های ایلام و خوزستان كلید خورد.

شبكه خدمات پس از فروش شركت ایساكو اعلام كرد، به منظور آسایش خاطر راهیان كربلای معلا، تعدادی از نمایندگیهای دفاتر منطقه‌ای همدان و اهواز كه در مجاورت شهرهای مرزی از جمله مهران، چذابه و شلمچه قرار دارند، از سه‌شنبه، دهم، تا شنبه، چهاردهم آذر ماه به صورت كشیك، آماده خدمت‌رسانی شدند.

31 نمایندگی مجاز ایران‌خودرو با در اختیار داشتن تجهیزات، قطعات و لوازم یدكی مورد نیاز، كاروان اربعین حسینی را همراهی خواهند كرد و با برنامه‌ریزیهای صورت گرفته، نهایت تلاش خود را خواهند كرد كه زائرین در اسرع وقت به سفر معنوی خود ادامه دهند.

گفتنی است این شركت از نیمه دوم سال جاری، با رویكردی متفاوت و در مسیر تسهیل فرآیندهای منتج به مشترینوازی اقدام به تشكیل كارگروه‌های تخصصی، از جمله خدمات پس از فروش، تامین و بازرگانی كرده است و یكی برنامه‌های این كارگروه‌ها برنامه‌ریزی برای طرح‌های جدید و جذاب برای مشتریان است. شركت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، هر سال، طرح‌هایی چون طرح هوای پاك، بازدید موتور رایگان، طرح بازدید زمستانی، بازدیدهای قبل از سفر، خدمت‌رسانیهای ویژه در ایام خاص سال و … را در برنامه‌های خود داشته است.