اخبار و رویدادها

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو اعلام کرد

همکاری امدادخودرو ایران با دانشگاه فنی و حرفه‌ای

۷ شهریور ۱۴۰۰

با امضای تفاهم‌نامه میان دانشگاه فنی و حرفه‌ای و شرکت امداد خودرو ایران، فارغ‌التحصیلان فنی و حرفه‌ای از این پس به‌عنوان امدادگر به ناوگان امدادخودروایران ملحق می‌شوند.

ایکوپرس- در این تفاهم‌نامه که به امضای سیدعباس میرحسینی و رضا گنجی جویباری به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره امداد خودرو ایران و ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای به امضا رسید، ضمن تضمین ارایه فرصت شغلی به فارغ التحصیلان رشته‌های «مکانیک، الکترونیک، برق و ارزیابی خسارت خودرو»، شرکت امداد خودرو ایران برنامه‌ای جهت ارایه تسهیلات ویژه‌ به کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در نظر گرفته است.

در این مراسم، صالحی رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای ضمن اشاره به ارتباط موثر دانشگاه و امداد خودرو ایران، ایجاد رشته‌های جدید دانشگاهی و بورسیه دانشجویان بر اساس همکاری دوجانبه به منظور بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات آموزشی و همچنین رفاهی میان دو نهاد، تاکید کرد.

میرحسینی مدیرعامل امدادخودروایران نیز با اشاره به تجهیزات به‌کار رفته و ظرفیت ناوگان امدادرسانی در سراسر کشور ضمن استقبال از هم‌افزایی میان صنعت و دانشگاه، بهره‌مندی از ظرفیت دانشگاه به منظور ارتقای آموزش و دانش فنی امدادگران سراسر کشور و همچنین انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک را ضروری دانست.

وی گفت: در شرایطی که بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور دغدغه اشتغال در حوزه مرتبط با رشته تحصیلی خود را دارند، در صورت استفاده از ظرفیت‌های موجود می‌توان برای بسیاری از این دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، فرصت‌های مناسب شغلی ایجاد کرد.

میرحسینی خاطرنشان کرد: ‌با ورود متخصصین و ارایه خدمات امدادی مطمئن، شاهد خدمت‌رسانی مطلوب‌تر و رضایت بیشتر هموطنان در سراسر کشور نیز خواهیم بود.

519