اخبار و رویدادها

گیلان ایستگاه آخر بازدیدهای نوروزی مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو

۱۴ فروردین ۱۳۹۸

مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو در آخرین روز از بازدیدهای کشوری خود که به منظور پایش، نظارت و تسریع در امور مشتریان صورت گرفت، امروز با حضور در نمایندگی های شهرهای رشت، آستانه، لاهیجان، لنگرود، رودسر و رامسر به این سفرها پایان خواهند داد.

به گزارش ایکوپرس ، باتوجه به ایجاد شرایط خاص جوی و جاری شدن سیلاب در برخی نقاط کشور، با تاکید مهندس یکه زارع مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیران حوزه خدمات پس از فروش این خودروساز، علاوه بر برنامه های پیش بینی شده برای نظارت بر خدمات در تعطیلات نوروز، حضور و نظارت بر تسریع خدمت رسانی در مناطق سیل زده را نیز در دستور کار قرار دادند.

برمبنای این گزارش، مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو، در مجموع به ۳۴ نمایندگی و اکیپ های مختلف در مسیرهای جاده ای سرکشی کردند و از نزدیک با هموطنان، کارکنان و مسئولان نمایندگی ها گفتگو کردند و برای تسریع امور مشتریان تمهیدات لازم را اجرا کردند.
شهرهای چابهار، تهران، کرج، قزوین، ابهر، زنجان، گرگان، گنبد، شیراز، اهواز، شوش، شوشتر، اندیمشک، دزفول، کرمان، رفسنجان، مهریز، یزد و شهرستان های استان گیلان مقصد بازدیدهای مدیران خدمات پس از فروش بوده تا ضمن همراهی با هموطنان، موارد قابل حل را تسریع و مسائل خاص را با ارجاع به ستاد و قید فوریت در اولویت اجرا قرار دادند.
گفتنی است در طرح نوروز در دفتر منطقه ای رشت که استان های گیلان و اردبیل را تحت پوشش خود دارد، ۲۲ نمايندگي تك شيفت و دو شيفت، ناوگان امدادی مجهز امداد خودرو ایران با بیش از ۱۰۵ خودرو امداد و خدماتی همچون ۳ اتوكليك، ۵۰ سرویس فوری در محل، ۳ امدادپلاس، ۴۳ خودرو حمل، ۳موتورسوار، یک سرویس در محل و دو پایگاه ثابت امدادی و کانکس در شهرها و جاده‌‌های منتهی به این استان ها فعال بودند.

این طرح در تمامی شهرهای کشور تا پایان روز ۱۷ فروردین ادامه خواهد داشت و با توجه به آغاز موج بارش از اوایل هفته آتی، این شرکت شیفت های جدیدی برای آماده باش همکاران خود نیز در دستور کار دارد.

740