اخبار و رویدادها

در نمايشگاه خودرو تهران: سامانه همراه ايساكو رونمايي شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۴

در راستای ارتقاء سطح رضایت مشتریان، چابك‌سازی و بهبود فرآیندهای ارتباطی و عملیاتی مرتبط با مشتریان، سامانه همراه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو رونمایی شد.

photo_2016-03-02_15-09-41

سامانه ‌همراه ایساكو، هم‌راستا با دیگر روش‌های اطلاع‌رسانی همچون وب‌سایت و سامانه پیامكی و سایر روش‌های ارتباطی نوین و به منظور تسریع در استفاده از خدمات این شركت طراحی شده و نسخه جدید آن، در نمایشگاه خودرو تهران، به مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو معرفی شد.

با توجه به نفوذ رو به توسعه‌ تلفن‌های هوشمند در سطح جامعه، راه‌اندازی این سامانه (اپلیكیشن)، باعث بهره‌برداری آسان‌تر و سریع‌تر دارندگان محصولات ایران‌خودرو از خدمات پس از فروش است.

مشتریانی كه این «موبایل‌اَپ» (mobile app) را روی تلفن همراه خود نصب ‌كنند، میتوانند از امكانات متنوع، از جمله نوبت‌دهی تعمیرگاه‌ها، اطلاع از طرح‌های مختلف خدماتی و جشنواره‌ها، فهرست نمایندگیها و فروشگاه‌های مجاز، آدرس و نقشه آن‌ها، دفترچه راهنمای خودرو، دانستیهای گارانتی و یدكی و اصالت قطعات خریداری شده و … بهره‌مند شوند.

این اپلیكیشن بر روی سیستم‌های عامل iOS و اندروید قابل اجراست و مشتریان عزیز میتوانند برای دریافت سامانه به پایگاه اطلاع‌رسانی شركت ایساكو به آدرس www.isaco.ir مراجعه و همچنین، راهنمای كاربری را نیز مطالعه كنند. این سامانه با اسكن كدهای QR زیر نیز به صورت مستقیم قابل دریافت است. نسخه‌های جدید این اَپ، با سرویس‌های خاص، به زودی به روزرسانی و ارایه خواهد شد.

لینك مستقیم iOS لینك مستقیم اندروید