اخبار و رویدادها

در نمايشگاه خودرو تهران: سامانه همراه ايساكو رونمايي شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۴

در راستاي ارتقاء سطح رضايت مشتريان، چابك‌سازي و بهبود فرآيندهاي ارتباطي و عملياتي مرتبط با مشتريان، سامانه همراه خدمات پس از فروش ايران‌خودرو رونمايي شد.

photo_2016-03-02_15-09-41

سامانه ‌همراه ايساكو، هم‌راستا با ديگر روش‌هاي اطلاع‌رساني همچون وب‌سايت و سامانه پيامكي و ساير روش‌هاي ارتباطي نوين و به منظور تسريع در استفاده از خدمات اين شركت طراحي شده و نسخه جديد آن، در نمايشگاه خودرو تهران، به مشتريان گروه صنعتي ايران‌خودرو معرفي شد.

با توجه به نفوذ رو به توسعه‌ تلفن‌هاي هوشمند در سطح جامعه، راه‌اندازي اين سامانه (اپليكيشن)، باعث بهره‌برداري آسان‌تر و سريع‌تر دارندگان محصولات ايران‌خودرو از خدمات پس از فروش است.

مشترياني كه اين «موبايل‌اَپ» (mobile app) را روي تلفن همراه خود نصب ‌كنند، میتوانند از امكانات متنوع، از جمله نوبت‌دهي تعميرگاه‌ها، اطلاع از طرح‌هاي مختلف خدماتي و جشنواره‌ها، فهرست نمايندگیها و فروشگاه‌هاي مجاز، آدرس و نقشه آن‌ها، دفترچه راهنماي خودرو، دانستیهاي گارانتي و يدكي و اصالت قطعات خريداري شده و … بهره‌مند شوند.

اين اپليكيشن بر روي سيستم‌هاي عامل iOS و اندرويد قابل اجراست و مشتريان عزيز میتوانند براي دريافت سامانه به پايگاه اطلاع‌رساني شركت ايساكو به آدرس www.isaco.ir مراجعه و همچنين، راهنماي كاربري را نيز مطالعه كنند. اين سامانه با اسكن كدهاي QR زير نيز به صورت مستقيم قابل دريافت است. نسخه‌هاي جديد اين اَپ، با سرويس‌هاي خاص، به زودي به روزرساني و ارايه خواهد شد.

لينك مستقيم iOS لينك مستقيم اندرويد
762