۴۲ سال با ایساکو

2019-05-14 06:08:54

 

شرکت ایساکو به عنوان متولی خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو با ۴۲ سال سابقه در این زمینه و کسب تجربه و طی مسیر رشد، اکنون نه سال متوالی است که در بین شرکت‌های داخلی ارائه دهنده خدمات، جایگاه نخست را از آنِ خود کرده است و دایما با کسب بالاترین امتیازها بر طبق ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، توانسته رضایت مشتریان خود را به صورت مستمر افزایش دهد.

شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با دارا بودن نزدیک به ۸۰۰ نمایندگی و ۱۱۰۰ فروشگاه مجاز، روزانه به حدود ۱۱هزار خودرو در سراسر کشور خدمات ارائه می‌کند که کیفیت و حُسن ارائه آن، به صورت محسوس و نامحسوس از طریق مراجع نظارتی مختلف، مورد پایش دائمی قرار دارد.

این مجموعه اولویتِ خود را بر مبنای ارائه بهترین خدمت به دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو قرار داده و با تمام توان در راستای افزایش رضایت مشتریان می‌کوشد. به همین منظور و در مسیر بهبود مستمر از طریق سامانه پاسخگویی ایران‌خودرو به شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

 

 

 

 

 

#خدمات_پس_از_فروش #ایساکو #خدمات_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_خودرو  #لوازم_یدکی #تهیه_توزیع_قطعات_و_لوازم_یدکی_ایران_خودرو #خدمات_پس_از_فروش_ایرانخودرو #تامین_قطعات_تضمین_خدمات #خدمات_پس_از_فروش_ایران_خودرو #ایران_خودرو #ایرانخودرو #قطعه_خودرو #قطعات_خودرو #تعمیرگاه #نمایندگی_ایرانخودرو #تعمیرگاه_ایرانخودرو #مقام_اول_خدمات_پس_از_فروش#اندروید #اپل #اپلیکیشن_PWA #اپلیکیشن_وب #اپلیکیشن_وب_ایساکو #وب_اپلیکیشن_ایساکو #نوبت_دهی #امداد #درخواست_امداد #اتوکلیک