en
ایران‌خودرو در تعطیلات عید سعید فطر به مشتریان خدمات ویژه ارایه می‌کند1402/01/30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو همزمان با تعطیلات عید سعید فطر از 30 فروردین تا چهارم اردیبهشت‌ماه سال جاری اجرایی می‌شود.

در راستای ارتقای رضایت دارندگان محصولات ایران‌خودرو:

ایران‌خودرو در تعطیلات عید سعید فطر به مشتریان خدمات ویژه ارایه می‌کند

طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو همزمان با تعطیلات عید سعید فطر از 30 فروردین تا چهارم اردیبهشت‌ماه سال جاری اجرایی می‌شود.

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در این‌باره گفت: مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به منظور تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات و امداد و افزایش رضایت‌مندی آن‌ها، در تعطیلات مناسبتی سال، طرح‌های خاصی را اجرا می‌کند و امسال نیز مقارن با عید سعید فطر، اقدامات ویژه‌ای را برای هموطنان در نمایندگی‌ها و جاده‌های کشور تدارک دیده است.

بابک سلاجقه ادامه داد: در طرح عید فطر سال جاری  90  نمایندگی به صورت کشیک تک شیفت و دو شیفت و یک هزار و 400 اکیپ امدادی شرکت امدادخودرو ایران در اقصی نقاط کشور آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خواهند بود.

وی افزود: برای اجرای طرح‌های خاص و ارایه خدمات با کیفیت، در جلسات و کارگروه‌های متعدد در شرکت ایساکو، از چند ماه قبل برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم برای تامین و توزیع قطعات و به روزرسانی تجهیزات و امکانات نمایندگی‌ها انجام می‌شود تا حین اجرای طرح، مشتریانی که در سراسر کشور به نمایندگی‌ها مراجعه می‌کنند بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات لازم را دریافت کنند و در ایام تعطیل نیز از خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو بهره‌مند شوند.

در ادامه مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران نیز تشریح کرد: باتوجه به پایان ماه مبارک رمضان و پیش‌بینی افزایش سفرها در تعطیلات پیش رو، علاوه بر اکیپ‌های امدادی که همواره در سراسر کشور مشغول خدمت‌رسانی به هموطنان هستند، در نقاط پرتردد، تعدادی اکیپ‌ امدادی ویژه‌ تجهیز شده‌اند تا علاوه بر تسریع ارایه خدمات و کاهش مدت زمان انتظار، در نقاط حادثه خیز نیز با سرعت عمل بالا و کاهش بار ترافیکی، یاری‌گر هموطنان باشند.

سیدعباس میرحسینی افزود: در راستای ارایه خدمات امدادی چابک و سریع به هموطنان، 329 اکیپ‌ امدادی به صورت ویژه به مدت 6 روز با ناوگانی شامل امدادپلاس، خودروبر، موتورسوار و پایگاه‌های ثابت امدادی در محورهای هراز، فیروزکوه، چالوس، قزوین، رشت، تبریز و مشهد در کنار مردم هستند تا در صورت بروز هر گونه مشکل و نیاز به دریافت خدمات، در اسرع وقت به آنها خدمت‌رسانی کنند.

وی با اشاره به تبحر امدادگران در امر امدادرسانی و استفاده از قطعات اصل و تضمین خدمات ارائه شده تاکید کرد: در این ایام علاوه بر ارایه خدمات به دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو،  امداد سیار شرکت امدادخودرو ایران برای خدمات رسانی عمومی به سایر خودروهای سواری در شهرها و جاده‌های کشور نیز در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود در آمادگی کامل به سر می‌برد.

گفتنی است خدمات عمومی شامل حمل استاندارد خودرو به نزدیک‌ترین تعمیرگاه یا نمایندگی، تعویض باتری و باتری کمکی، سوخت رسانی، بازکردن درب­های خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس است و برای خودروهای سواری، فارغ از برند کارخانه سازنده خودرو انجام می‌شود.

دارندگان محصولات ایران‌خودرو برای دریافت خدمات در هر ساعت از شبانه‌روز در سراسر کشور، می‌توانند از طریق مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران‌خودرو با شماره 096440 ، اپلیکیشن ایساکو یا وب‌سایت شرکت امدادخودرو ایران به آدرس www.096440.com درخواست دریافت خدمات ثبت فرمایند.

لازم به ذکر است، فهرست نمایندگی‌های مجاز منتخب در ایام خدمات‌رسانی، در سایت ایساکو قابل مشاهده است.

اشتراک گذاری