en
طرح ویژه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای ارایه خدمات و امداد به زایران1402/03/10
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، طرح ویژه خدمت‌‌رسانی به هم‌وطنان گرامی و زایران حرم مطهر را به مدت شش روز از 11 تا 16 خرداد ماه اجرا می‌کند.

همزمان با سی و چهارمین سالگرد ایام ارتحال امام خمینی (ره) صورت می‌پذیرد:

طرح ویژه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای ارایه خدمات و امداد به زایران

 

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، طرح ویژه خدمت‌‌رسانی به هم‌وطنان گرامی و زایران حرم مطهر را به مدت شش روز از 11 تا 16 خرداد ماه اجرا می‌کند.

 

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با اعلام تسلیت سالروز رحلت امام خمینی و همچنین بزرگ‌داشت قیام 15 خرداد گفت: در طرح ویژه خدمت‌رسانی به هموطنان در این ایام، 70 نمایندگی‌ منتخب به صورت تک‌شیفت و دوشیفت در 59 شهر کشور آماده پذیرش خودرو مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو خواهند بود.

 

بابک سلاجقه در ادامه تشریح کرد: پیش‌بینی می‌شود در این ایام بار ترافیکی محورهای مواصلاتی منتهی به تهران و حرم امام و نیاز به خدمات‌رسانی و ثبت درخواست امداد افزایش یابد و به همین منظور آمادگی کاملی برای ارایه خدمات به هموطنان در شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو وجود دارد.

 

در ادامه مدیر عامل شرکت امداد خودرو ایران نیز گفت: تجهیز ویژه ناوگان امدادی و آماده باش شبانه‌روزی امدادگران این شرکت، با هدف خدمات‌رسانی به زائران حرم مطهر در ایام تعطیلات خرداد، با قوت ادامه دارد.

   

سیدعباس میرحسینی همچنین گفت: در این طرح به منظور ارایه تسریع ارایه خدمات عمومی، سهولت تردد و کاهش بار ترافیکی در محدوده حرم مطهر ایاب و ذهاب امدادگران به محل مورد نظر مشتریان رایگان خواهد بود.

 

وی افزود: در این ایام شرکت امدادخودروایران با بهره‌مندی از ظرفیت 563 اکیپ امدادی، نه تنها در محورهای مواصلاتی یاد شده آماده خدمت‌رسانی است، بلکه این مجموعه با دارا بودن بزرگترین ناوگان امداد خودرویی و جاده‌ای به هموطنان اطمینان می‌دهد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده ارایه خدمات امدادی و خودرویی مورد نیاز در هر نقطه از کشور است.

 

او در پایان یادآورد شد: ارائه خدمات سبک و نیمه‌سنگین در محل برای دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در کنار خدمات عمومی که شامل حمل استاندارد خودرو، باتری کمکی، سوخت‌رسانی، بازکردن در‌های خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس، توسط ناوگان امدادخودروایران در محل مورد نیاز مشتری و بدون توجه به کارخانه سازنده خودرو انجام می‌شود.

 

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با شماره سراسری 096440 و وب‌سایت www.096440.com  و همچنین اپلیکیشن‌ تلفن همراه ایساکو در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ثبت درخواست‌های هم‌وطنان در سراسر کشور است.


جهت دسترسی  به فهرست نمایندگی‌های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی کلیک نمائید.

اشتراک گذاری